17 Nisan 2026 Cuma21:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 3–01 · FC Utrecht Reserves2.30Açılış 2.20 ▲
X · Beraberlik3.75Açılış 3.70 ▲
2 · FC Eindhoven2.75Açılış 2.57 ▲
Asya Handikap
MS 3–0BaremFC Utrecht ReservesFC Eindhoven
-0.25
2.02Açılış 1.98 ▲
1.77Açılış 1.82 ▼
Karşılıklı Gol
KG YokVar1.44Açılış 1.40 ▲
Yok2.63Açılış 2.75 ▼
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 2–0BaremÜstAlt
1.25
1.85Açılış 1.80 ▲
1.95Açılış 2.00 ▼
İlk Yarı Asya Handikap
İY 2–0BaremFC Utrecht ReservesFC Eindhoven
0
1.77Açılış 1.75 ▲
2.02Açılış 2.05 ▼
Toplam Korner Alt/Üst
14 kornerBaremÜstAlt
10
1.95Değişim yok
1.85Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5
1.88Değişim yok
1.93Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
FC Utrecht ReservesFC Eindhoven
3Gol0
2İlk yarı golleri0
3Korner11
2Sarı kart2
0Kırmızı kart1
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%41FC Utrecht Reserves%25beraberlik%34FC Eindhoven
Favori kazandı
FC Utrecht Reserves, 2.30 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %41) ve kazandı.
Aralarındaki maçlar
FC Utrecht Reserves - FC Eindhoven: tüm karşılaşmalar →Eylül 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Netherlands Eerste Divisie maçları
Tüm Netherlands Eerste Divisie maçları →17 Nisan 2026 Cuma
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
17 Nis21:00MS
ADO Den Haag5
RKC11.704.204.20
––
1.572.25
11.70X4.2024.20Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
Almere City4
FC Dordrecht11.903.903.50
––
1.442.63
11.90X3.9023.50Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
Vitesse0
Maastricht01.365.257.50
––
1.572.25
11.36X5.2527.50Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
Roda JC2
FC Emmen21.425.006.25
––
1.532.38
11.42X5.0026.25Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
De Graafschap3
Cambuur Leeuwarden12.253.802.80
––
1.363.00
12.25X3.8022.80Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
PSV Reserves0
Ajax Reserves11.704.503.90
––
1.333.25
11.70X4.5023.90Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
Helmond Sport2
VVV02.883.502.35
––
1.532.38
12.88X3.5022.35Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
Willem II3
AZ Reserves01.574.504.75
––
1.442.63
11.57X4.5024.75Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
Top Oss4
FC Den Bosch23.103.702.10
––
1.442.63
13.10X3.7022.10Ü 2.5–A 2.5–


