17 Nisan 2026 Cuma21:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 5–11 · ADO Den Haag1.70Açılış 1.81 ▼
X · Beraberlik4.20Açılış 3.70 ▲
2 · RKC4.20Açılış 3.50 ▲
Asya Handikap
MS 5–1BaremADO Den HaagRKC
-0.75
1.90Açılış 1.88 ▲
1.90Açılış 1.93 ▼
Karşılıklı Gol
KG VarVar1.57Açılış 1.53 ▲
Yok2.25Açılış 2.38 ▼
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 1–0BaremÜstAlt
1.25
1.93Açılış 1.85 ▲
1.88Açılış 1.95 ▼
İlk Yarı Asya Handikap
İY 1–0BaremADO Den HaagRKC
-0.25
1.77Açılış 1.80 ▼
2.02Açılış 2.00 ▲
Toplam Korner Alt/Üst
11 kornerBaremÜstAlt
10
2.00Değişim yok
1.80Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5
1.90Değişim yok
1.90Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
ADO Den HaagRKC
5Gol1
1İlk yarı golleri0
9Korner2
2Sarı kart1
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%55ADO Den Haag%22beraberlik%22RKC
Favori kazandı
ADO Den Haag, 1.70 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %55) ve kazandı.
Piyasa ADO Den Haag yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce ADO Den Haag için oran 1.81 seviyesinden 1.70 seviyesine düştü (%6 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
O günkü diğer Netherlands Eerste Divisie maçları
Tüm Netherlands Eerste Divisie maçları →17 Nisan 2026 Cuma
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
17 Nis21:00MS
Almere City4
FC Dordrecht11.903.903.50
––
1.442.63
11.90X3.9023.50Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
Vitesse0
Maastricht01.365.257.50
––
1.572.25
11.36X5.2527.50Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
Roda JC2
FC Emmen21.425.006.25
––
1.532.38
11.42X5.0026.25Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
De Graafschap3
Cambuur Leeuwarden12.253.802.80
––
1.363.00
12.25X3.8022.80Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
PSV Reserves0
Ajax Reserves11.704.503.90
––
1.333.25
11.70X4.5023.90Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
FC Utrecht Reserves3
FC Eindhoven02.303.752.75
––
1.442.63
12.30X3.7522.75Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
Helmond Sport2
VVV02.883.502.35
––
1.532.38
12.88X3.5022.35Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
Willem II3
AZ Reserves01.574.504.75
––
1.442.63
11.57X4.5024.75Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
Top Oss4
FC Den Bosch23.103.702.10
––
1.442.63
13.10X3.7022.10Ü 2.5–A 2.5–


