17 Nisan 2026 Cuma21:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 3–11 · De Graafschap2.25Açılış 2.05 ▲
X · Beraberlik3.80Açılış 3.75 ▲
2 · Cambuur Leeuwarden2.80Açılış 2.75 ▲
Asya Handikap
MS 3–1BaremDe GraafschapCambuur Leeuwarden
-0.25
2.00Açılış 2.02 ▼
1.80Açılış 1.77 ▲
Toplam Gol Alt/Üst
4 golBaremÜstAlt
3.5
1.95Açılış 2.00 ▼
1.85Açılış 1.80 ▲
Karşılıklı Gol
KG VarVar1.36Değişim yok
Yok3.00Değişim yok
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 2–1BaremÜstAlt
1.5
2.02Açılış 2.05 ▼
1.77Açılış 1.75 ▲
İlk Yarı Asya Handikap
İY 2–1BaremDe GraafschapCambuur Leeuwarden
0
1.80Değişim yok
2.00Değişim yok
Toplam Korner Alt/Üst
7 kornerBaremÜstAlt
10
1.88Değişim yok
1.93Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5
1.85Değişim yok
1.95Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
De GraafschapCambuur Leeuwarden
3Gol1
2İlk yarı golleri1
5Korner2
3Sarı kart3
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%42De Graafschap%25beraberlik%34Cambuur Leeuwarden
Favori kazandı
De Graafschap, 2.25 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %42) ve kazandı.
O günkü diğer Netherlands Eerste Divisie maçları
Tüm Netherlands Eerste Divisie maçları →17 Nisan 2026 Cuma
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
17 Nis21:00MS
ADO Den Haag5
RKC11.704.204.20
––
1.572.25
11.70X4.2024.20Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
Almere City4
FC Dordrecht11.903.903.50
––
1.442.63
11.90X3.9023.50Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
Vitesse0
Maastricht01.365.257.50
––
1.572.25
11.36X5.2527.50Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
Roda JC2
FC Emmen21.425.006.25
––
1.532.38
11.42X5.0026.25Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
PSV Reserves0
Ajax Reserves11.704.503.90
––
1.333.25
11.70X4.5023.90Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
FC Utrecht Reserves3
FC Eindhoven02.303.752.75
––
1.442.63
12.30X3.7522.75Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
Helmond Sport2
VVV02.883.502.35
––
1.532.38
12.88X3.5022.35Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
Willem II3
AZ Reserves01.574.504.75
––
1.442.63
11.57X4.5024.75Ü 2.5–A 2.5–
17 Nis21:00MS
Top Oss4
FC Den Bosch23.103.702.10
––
1.442.63
13.10X3.7022.10Ü 2.5–A 2.5–


