11 Eylül 2026 Cuma21:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 1–21 · FC Emmen1.67Açılış 2.01 ▼
X · Beraberlik4.10Açılış 3.75 ▲
2 · De Graafschap4.50Açılış 3.10 ▲
Asya Handikap
MS 1–2BaremFC EmmenDe Graafschap
-0.75
1.85Değişim yok
1.95Değişim yok
-0.25Açılış
1.82Değişim yok
1.98Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Toplam Gol Alt/Üst
3 golBaremÜstAlt
3.5
1.90Değişim yok
1.90Değişim yok
Karşılıklı Gol
KG VarVar1.40Açılış 1.30 ▲
Yok2.75Açılış 3.40 ▼
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 1–1BaremÜstAlt
1.5
1.95Açılış 1.90 ▲
1.85Açılış 1.90 ▼
İlk Yarı Asya Handikap
İY 1–1BaremFC EmmenDe Graafschap
-0.25
1.80Açılış 2.08 ▼
2.00Açılış 1.73 ▲
Toplam Korner Alt/Üst
17 kornerBaremÜstAlt
10
1.80Değişim yok
2.00Değişim yok
10.5Açılış
1.82Değişim yok
1.98Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5
1.77Değişim yok
2.02Değişim yok
5Açılış
2.00Değişim yok
1.80Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
FC EmmenDe Graafschap
1Gol2
1İlk yarı golleri1
13Korner4
2Sarı kart3
1Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%56FC Emmen%23beraberlik%21De Graafschap
Sürpriz
De Graafschap, 4.50 oranla kazandı. Piyasa bu sonuca yalnızca %21 olasılık veriyordu.
Piyasa FC Emmen yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce FC Emmen için oran 2.01 seviyesinden 1.67 seviyesine düştü (%17 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
Aralarındaki maçlar
FC Emmen - De Graafschap: tüm karşılaşmalar →Nisan 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Netherlands Eerste Divisie maçları
Tüm Netherlands Eerste Divisie maçları →11 Eylül 2026 Cuma
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
11 Eyl21:00MS
Ajax Reserves0
RKC23.204.101.95
––
1.363.00
13.20X4.1021.95Ü 2.5–A 2.5–
11 Eyl21:00MS
VVV3
Top Oss11.804.004.00
––
1.442.63
11.80X4.0024.00Ü 2.5–A 2.5–
11 Eyl21:00MS
FC Eindhoven2
FC Dordrecht12.303.702.75
––
1.442.63
12.30X3.7022.75Ü 2.5–A 2.5–
11 Eyl21:00MS
Helmond Sport3
PSV Reserves12.703.802.35
––
1.402.75
12.70X3.8022.35Ü 2.5–A 2.5–
11 Eyl21:00MS
Heracles3
AZ Reserves21.335.258.00
––
1.402.75
11.33X5.2528.00Ü 2.5–A 2.5–
11 Eyl21:00MS
NAC2
FC Utrecht Reserves31.335.508.00
––
1.672.10
11.33X5.5028.00Ü 2.5–A 2.5–
11 Eyl21:00MS
Maastricht0
Almere City42.903.702.20
––
1.442.63
12.90X3.7022.20Ü 2.5–A 2.5–


