24 Nisan 2026 Cuma21:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 1–01 · FC Emmen3.00Değişim yok
X · Beraberlik3.90Değişim yok
2 · De Graafschap2.05Açılış 2.01 ▲
Asya Handikap
MS 1–0BaremFC EmmenDe Graafschap
0.25
2.00Açılış 1.98 ▲
1.80Açılış 1.82 ▼
Toplam Gol Alt/Üst
1 golBaremÜstAlt
3.5
1.82Açılış 1.98 ▼
1.98Açılış 1.82 ▲
Karşılıklı Gol
KG YokVar1.33Açılış 1.36 ▼
Yok3.25Açılış 3.00 ▲
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 0–0BaremÜstAlt
1.5
1.90Açılış 2.02 ▼
1.90Açılış 1.77 ▲
İlk Yarı Asya Handikap
İY 0–0BaremFC EmmenDe Graafschap
0.25
1.73Açılış 1.70 ▲
2.08Açılış 2.10 ▼
Toplam Korner Alt/Üst
13 kornerBaremÜstAlt
10.5
1.85Değişim yok
1.95Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
5
2.02Değişim yok
1.77Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
FC EmmenDe Graafschap
1Gol0
0İlk yarı golleri0
7Korner6
3Sarı kart0
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%31FC Emmen%24beraberlik%45De Graafschap
FC Emmen favori değilken kazandı
FC Emmen için oran 3.00 seviyesinde kapandı (oranın yansıttığı olasılık: %31); favorinin oranı ise 2.05 idi.
Aralarındaki maçlar
FC Emmen - De Graafschap: tüm karşılaşmalar →Eylül 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Netherlands Eerste Divisie maçları
Tüm Netherlands Eerste Divisie maçları →24 Nisan 2026 Cuma
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
24 Nis21:00MS
FC Dordrecht1
Willem II22.603.602.55
––
1.502.50
12.60X3.6022.55Ü 2.5–A 2.5–
24 Nis21:00MS
VVV3
Almere City12.703.602.40
––
1.402.75
12.70X3.6022.40Ü 2.5–A 2.5–
24 Nis21:00MS
Ajax Reserves0
FC Utrecht Reserves22.453.752.60
––
1.402.75
12.45X3.7522.60Ü 2.5–A 2.5–
24 Nis21:00MS
Maastricht0
Top Oss22.553.702.50
––
1.402.75
12.55X3.7022.50Ü 2.5–A 2.5–
24 Nis21:00MS
AZ Reserves2
Roda JC01.804.103.70
––
1.363.00
11.80X4.1023.70Ü 2.5–A 2.5–
24 Nis21:00MS
FC Den Bosch1
ADO Den Haag39.506.501.25
––
1.732.00
19.50X6.5021.25Ü 2.5–A 2.5–
24 Nis21:00MS
RKC4
PSV Reserves11.804.503.40
––
1.363.00
11.80X4.5023.40Ü 2.5–A 2.5–
24 Nis21:00MS
FC Eindhoven1
Helmond Sport01.903.903.50
––
1.502.50
11.90X3.9023.50Ü 2.5–A 2.5–


