11 Eylül 2026 Cuma21:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 0–41 · Maastricht2.90Açılış 2.85 ▲
X · Beraberlik3.70Değişim yok
2 · Almere City2.20Açılış 2.05 ▲
Asya Handikap
MS 0–4BaremMaastrichtAlmere City
0.25
1.82Açılış 1.90 ▼
1.98Açılış 1.90 ▲
Karşılıklı Gol
KG YokVar1.44Açılış 1.40 ▲
Yok2.63Açılış 2.75 ▼
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 0–0BaremÜstAlt
1.25
1.82Açılış 1.77 ▲
1.98Açılış 2.02 ▼
İlk Yarı Asya Handikap
İY 0–0BaremMaastrichtAlmere City
0İade
2.05Açılış 2.10 ▼
1.75Açılış 1.70 ▲
İade: toplam tam olarak baremde bitti, bu yüzden iki tarafa da yatırılan tutar iade edildi.
Toplam Korner Alt/Üst
9 kornerBaremÜstAlt
10.5
1.98Değişim yok
1.82Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5
1.75Değişim yok
2.05Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
MaastrichtAlmere City
0Gol4
0İlk yarı golleri0
5Korner4
1Sarı kart1
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%32Maastricht%25beraberlik%42Almere City
Favori kazandı
Almere City, 2.20 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %42) ve kazandı.
Aralarındaki maçlar
Maastricht - Almere City: tüm karşılaşmalar →Şubat 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
Kasım 2025
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Netherlands Eerste Divisie maçları
Tüm Netherlands Eerste Divisie maçları →11 Eylül 2026 Cuma
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
11 Eyl21:00MS
Ajax Reserves0
RKC23.204.101.95
––
1.363.00
13.20X4.1021.95Ü 2.5–A 2.5–
11 Eyl21:00MS
VVV3
Top Oss11.804.004.00
––
1.442.63
11.80X4.0024.00Ü 2.5–A 2.5–
11 Eyl21:00MS
FC Eindhoven2
FC Dordrecht12.303.702.75
––
1.442.63
12.30X3.7022.75Ü 2.5–A 2.5–
11 Eyl21:00MS
Helmond Sport3
PSV Reserves12.703.802.35
––
1.402.75
12.70X3.8022.35Ü 2.5–A 2.5–
11 Eyl21:00MS
Heracles3
AZ Reserves21.335.258.00
––
1.402.75
11.33X5.2528.00Ü 2.5–A 2.5–
11 Eyl21:00MS
NAC2
FC Utrecht Reserves31.335.508.00
––
1.672.10
11.33X5.5028.00Ü 2.5–A 2.5–
11 Eyl21:00MS
FC Emmen1
De Graafschap21.674.104.50
––
1.402.75
11.67X4.1024.50Ü 2.5–A 2.5–


