11 Eylül 2026 Cuma21:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 3–21 · Heracles1.33Değişim yok
X · Beraberlik5.25Açılış 4.50 ▲
2 · AZ Reserves8.00Açılış 7.50 ▲
Asya Handikap
MS 3–2BaremHeraclesAZ Reserves
-1.75
2.00Değişim yok
1.80Değişim yok
-1.5Açılış
2.00Değişim yok
1.80Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Karşılıklı Gol
KG VarVar1.40Değişim yok
Yok2.75Değişim yok
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 1–2BaremÜstAlt
1.5
1.80Açılış 1.82 ▼
2.00Açılış 1.98 ▲
İlk Yarı Asya Handikap
İY 1–2BaremHeraclesAZ Reserves
-0.75
1.98Değişim yok
1.82Değişim yok
-0.5Açılış
1.80Değişim yok
2.00Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Toplam Korner Alt/Üst
9 kornerBaremÜstAlt
10.5
1.95Açılış 1.80 ▲
1.85Açılış 2.00 ▼
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
5
2.00Açılış 1.90 ▲
1.80Açılış 1.90 ▼
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
HeraclesAZ Reserves
3Gol2
1İlk yarı golleri2
8Korner1
1Sarı kart1
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%70Heracles%18beraberlik%12AZ Reserves
Favori kazandı
Heracles, 1.33 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %70) ve kazandı.
O günkü diğer Netherlands Eerste Divisie maçları
Tüm Netherlands Eerste Divisie maçları →11 Eylül 2026 Cuma
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
11 Eyl21:00MS
Ajax Reserves0
RKC23.204.101.95
––
1.363.00
13.20X4.1021.95Ü 2.5–A 2.5–
11 Eyl21:00MS
VVV3
Top Oss11.804.004.00
––
1.442.63
11.80X4.0024.00Ü 2.5–A 2.5–
11 Eyl21:00MS
FC Eindhoven2
FC Dordrecht12.303.702.75
––
1.442.63
12.30X3.7022.75Ü 2.5–A 2.5–
11 Eyl21:00MS
Helmond Sport3
PSV Reserves12.703.802.35
––
1.402.75
12.70X3.8022.35Ü 2.5–A 2.5–
11 Eyl21:00MS
NAC2
FC Utrecht Reserves31.335.508.00
––
1.672.10
11.33X5.5028.00Ü 2.5–A 2.5–
11 Eyl21:00MS
FC Emmen1
De Graafschap21.674.104.50
––
1.402.75
11.67X4.1024.50Ü 2.5–A 2.5–
11 Eyl21:00MS
Maastricht0
Almere City42.903.702.20
––
1.442.63
12.90X3.7022.20Ü 2.5–A 2.5–


