9 Ekim 2026 Cuma21:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 2–11 · De Graafschap1.61Açılış 1.73 ▼
X · Beraberlik4.50Açılış 4.20 ▲
2 · FC Utrecht Reserves4.50Açılış 3.75 ▲
Asya Handikap
MS 2–1BaremDe GraafschapFC Utrecht Reserves
-0.75
1.80Açılış 1.77 ▲
2.00Açılış 2.02 ▼
Toplam Gol Alt/Üst
3 golBaremÜstAlt
0.5
1.01Değişim yok
26.00Açılış 23.00 ▲
1.5
1.10Açılış 1.11 ▼
7.00Açılış 6.50 ▲
2.5Ana
1.33Açılış 1.40 ▼
3.40Açılış 2.88 ▲
3.5
1.83Açılış 1.91 ▼
1.83Açılış 1.80 ▲
4.5
3.00Açılış 3.25 ▼
1.36Açılış 1.33 ▲
5.5
5.00Açılış 6.00 ▼
1.17Açılış 1.13 ▲
6.5
10.00Açılış 11.00 ▼
1.06Açılış 1.05 ▲
7.5
19.00Açılış 21.00 ▼
1.02Değişim yok
8.5
34.00Açılış 41.00 ▼
1.00Değişim yok
9.5Açılış
51.00Değişim yok
1.00Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Karşılıklı Gol
KG VarVar1.40Açılış 1.44 ▼
Yok2.75Açılış 2.63 ▲
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 0–1BaremÜstAlt
1.5
1.95Açılış 2.02 ▼
1.85Açılış 1.77 ▲
İlk Yarı Asya Handikap
İY 0–1BaremDe GraafschapFC Utrecht Reserves
-0.25
1.77Açılış 1.75 ▲
2.02Açılış 2.05 ▼
Toplam Korner Alt/Üst
11 kornerBaremÜstAlt
10.5
1.90Değişim yok
1.90Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
5
2.02Değişim yok
1.77Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
De GraafschapFC Utrecht Reserves
2Gol1
0İlk yarı golleri1
6Korner5
2Sarı kart1
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%58De Graafschap%21beraberlik%21FC Utrecht Reserves
Favori kazandı
De Graafschap, 1.61 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %58) ve kazandı.
Piyasa De Graafschap yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce De Graafschap için oran 1.73 seviyesinden 1.61 seviyesine düştü (%6 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
Aralarındaki maçlar
De Graafschap - FC Utrecht Reserves: tüm karşılaşmalar →Şubat 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
Aralık 2025
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Netherlands Eerste Divisie maçları
Tüm Netherlands Eerste Divisie maçları →9 Ekim 2026 Cuma
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
9 Eki21:00MS
NAC1
Maastricht01.256.0011.00
1.363.10
1.732.00
11.25X6.00211.00Ü 2.51.36A 2.53.10
9 Eki21:00MS
FC Volendam2
Vitesse02.403.752.60
1.363.10
1.402.75
12.40X3.7522.60Ü 2.51.36A 2.53.10
9 Eki21:00MS
FC Dordrecht0
FC Emmen32.883.752.20
1.482.60
1.442.63
12.88X3.7522.20Ü 2.51.48A 2.52.60
9 Eki21:00MS
Heracles3
RKC01.504.335.75
1.402.88
1.502.50
11.50X4.3325.75Ü 2.51.40A 2.52.88
9 Eki21:00MS
AZ Reserves0
FC Den Bosch11.904.203.30
1.224.20
1.253.75
11.90X4.2023.30Ü 2.51.22A 2.54.20
9 Eki21:00MS
Top Oss3
Helmond Sport12.153.753.00
1.532.40
1.442.63
12.15X3.7523.00Ü 2.51.53A 2.52.40
9 Eki21:00MS
Ajax Reserves0
VVV32.884.002.15
1.254.00
1.253.75
12.88X4.0022.15Ü 2.51.25A 2.54.00
9 Eki21:00MS
Roda JC1
PSV Reserves11.674.104.50
1.442.70
1.502.50
11.67X4.1024.50Ü 2.51.44A 2.52.70
9 Eki21:00MS
Almere City3
FC Eindhoven01.365.257.00
1.303.50
1.502.50
11.36X5.2527.00Ü 2.51.30A 2.53.50


