20 Şubat 2026 Cuma22:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 1–01 · De Graafschap1.53Açılış 1.65 ▼
X · Beraberlik5.00Açılış 4.10 ▲
2 · FC Utrecht Reserves4.75Açılış 4.20 ▲
Asya Handikap
MS 1–0BaremDe GraafschapFC Utrecht Reserves
-1İade
1.80Değişim yok
2.00Değişim yok
-0.75Açılış
1.82Değişim yok
1.98Değişim yok
İade: toplam tam olarak baremde bitti, bu yüzden iki tarafa da yatırılan tutar iade edildi.
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Karşılıklı Gol
KG YokVar1.44Değişim yok
Yok2.62Değişim yok
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 0–0BaremÜstAlt
1.5
1.93Açılış 2.05 ▼
1.88Açılış 1.75 ▲
İlk Yarı Asya Handikap
İY 0–0BaremDe GraafschapFC Utrecht Reserves
-0.5
2.02Değişim yok
1.77Değişim yok
-0.25Açılış
1.77Değişim yok
2.02Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Toplam Korner Alt/Üst
8 kornerBaremÜstAlt
10.5
1.98Değişim yok
1.82Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5Açılış
1.75Değişim yok
2.05Değişim yok
5
2.05Değişim yok
1.75Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
De GraafschapFC Utrecht Reserves
1Gol0
0İlk yarı golleri0
5Korner3
0Sarı kart0
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%61De Graafschap%19beraberlik%20FC Utrecht Reserves
Favori kazandı
De Graafschap, 1.53 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %61) ve kazandı.
Piyasa De Graafschap yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce De Graafschap için oran 1.65 seviyesinden 1.53 seviyesine düştü (%7 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
Aralarındaki maçlar
De Graafschap - FC Utrecht Reserves: tüm karşılaşmalar →Ekim 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
Aralık 2025
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Netherlands Eerste Divisie maçları
Tüm Netherlands Eerste Divisie maçları →20 Şubat 2026 Cuma
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
20 Şub22:00MS
VVV1
Top Oss11.853.903.70
––
1.502.50
11.85X3.9023.70Ü 2.5–A 2.5–
20 Şub22:00MS
Cambuur Leeuwarden1
RKC11.604.504.50
––
1.502.50
11.60X4.5024.50Ü 2.5–A 2.5–
20 Şub22:00MS
FC Dordrecht0
Ajax Reserves11.404.756.50
––
1.612.20
11.40X4.7526.50Ü 2.5–A 2.5–
20 Şub22:00MS
Willem II3
Vitesse01.904.003.50
––
1.532.37
11.90X4.0023.50Ü 2.5–A 2.5–
20 Şub22:00MS
FC Emmen2
PSV Reserves31.554.505.00
––
1.402.75
11.55X4.5025.00Ü 2.5–A 2.5–
20 Şub22:00MS
Helmond Sport1
ADO Den Haag36.504.751.44
––
1.662.10
16.50X4.7521.44Ü 2.5–A 2.5–


