28 Ağustos 2026 Cuma21:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 2–11 · Top Oss2.00Açılış 2.10 ▼
X · Beraberlik3.70Açılış 3.50 ▲
2 · FC Utrecht Reserves3.40Açılış 3.10 ▲
Asya Handikap
MS 2–1BaremTop OssFC Utrecht Reserves
-0.5
2.00Değişim yok
1.80Değişim yok
-0.25Açılış
1.85Değişim yok
1.95Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Karşılıklı Gol
KG VarVar1.61Açılış 1.53 ▲
Yok2.20Açılış 2.38 ▼
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 1–0BaremÜstAlt
1.25
2.10Açılış 2.00 ▲
1.70Açılış 1.80 ▼
İlk Yarı Asya Handikap
İY 1–0BaremTop OssFC Utrecht Reserves
-0.25
2.10Açılış 2.15 ▼
1.70Açılış 1.68 ▲
Toplam Korner Alt/Üst
13 kornerBaremÜstAlt
10.5
1.90Değişim yok
1.90Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
5
2.05Değişim yok
1.75Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
Top OssFC Utrecht Reserves
2Gol1
1İlk yarı golleri0
7Korner6
1Sarı kart1
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%47Top Oss%25beraberlik%28FC Utrecht Reserves
Favori kazandı
Top Oss, 2.00 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %47) ve kazandı.
Piyasa Top Oss yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce Top Oss için oran 2.10 seviyesinden 2.00 seviyesine düştü (%5 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
Aralarındaki maçlar
Top Oss - FC Utrecht Reserves: tüm karşılaşmalar →Nisan 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Netherlands Eerste Divisie maçları
Tüm Netherlands Eerste Divisie maçları →28 Ağustos 2026 Cuma
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
28 Ağu21:00MS
AZ Reserves1
Maastricht21.903.903.60
––
1.402.75
11.90X3.9023.60Ü 2.5–A 2.5–
28 Ağu21:00MS
FC Volendam6
FC Dordrecht11.853.704.00
––
1.532.38
11.85X3.7024.00Ü 2.5–A 2.5–
28 Ağu21:00MS
Roda JC2
NAC23.003.502.20
––
1.532.38
13.00X3.5022.20Ü 2.5–A 2.5–
28 Ağu21:00MS
FC Den Bosch1
Vitesse42.903.902.15
––
1.402.75
12.90X3.9022.15Ü 2.5–A 2.5–
28 Ağu21:00MS
Ajax Reserves3
Helmond Sport22.153.603.10
––
1.442.63
12.15X3.6023.10Ü 2.5–A 2.5–
28 Ağu21:00MS
RKC2
PSV Reserves21.704.004.33
––
1.442.63
11.70X4.0024.33Ü 2.5–A 2.5–


