28 Ağustos 2026 Cuma21:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 6–11 · FC Volendam1.85Açılış 1.83 ▲
X · Beraberlik3.70Açılış 3.60 ▲
2 · FC Dordrecht4.00Açılış 3.75 ▲
Asya Handikap
MS 6–1BaremFC VolendamFC Dordrecht
-0.5
1.88Açılış 1.85 ▲
1.93Açılış 1.95 ▼
Karşılıklı Gol
KG VarVar1.53Açılış 1.50 ▲
Yok2.38Açılış 2.50 ▼
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 3–1BaremÜstAlt
1.25
1.95Açılış 2.05 ▼
1.85Açılış 1.75 ▲
İlk Yarı Asya Handikap
İY 3–1BaremFC VolendamFC Dordrecht
-0.25
2.00Açılış 1.98 ▲
1.80Açılış 1.82 ▼
Toplam Korner Alt/Üst
11 kornerBaremÜstAlt
10.5
2.00Değişim yok
1.80Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5
1.75Değişim yok
2.05Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
FC VolendamFC Dordrecht
6Gol1
3İlk yarı golleri1
8Korner3
0Sarı kart4
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%51FC Volendam%25beraberlik%24FC Dordrecht
Favori kazandı
FC Volendam, 1.85 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %51) ve kazandı.
O günkü diğer Netherlands Eerste Divisie maçları
Tüm Netherlands Eerste Divisie maçları →28 Ağustos 2026 Cuma
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
28 Ağu21:00MS
AZ Reserves1
Maastricht21.903.903.60
––
1.402.75
11.90X3.9023.60Ü 2.5–A 2.5–
28 Ağu21:00MS
Roda JC2
NAC23.003.502.20
––
1.532.38
13.00X3.5022.20Ü 2.5–A 2.5–
28 Ağu21:00MS
FC Den Bosch1
Vitesse42.903.902.15
––
1.402.75
12.90X3.9022.15Ü 2.5–A 2.5–
28 Ağu21:00MS
Top Oss2
FC Utrecht Reserves12.003.703.40
––
1.612.20
12.00X3.7023.40Ü 2.5–A 2.5–
28 Ağu21:00MS
Ajax Reserves3
Helmond Sport22.153.603.10
––
1.442.63
12.15X3.6023.10Ü 2.5–A 2.5–
28 Ağu21:00MS
RKC2
PSV Reserves21.704.004.33
––
1.442.63
11.70X4.0024.33Ü 2.5–A 2.5–


