Racing Club de MontevideoEv sahibi1:0
İlk yarı 0 – 0Korner 5 – 0Maç sonu
Liverpool MontevideoDeplasman21 Mart 2026 Cumartesi16:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 1–01 · Racing Club de Montevideo2.45Açılış 2.90 ▼
X · Beraberlik2.90Değişim yok
2 · Liverpool Montevideo2.75Açılış 2.30 ▲
Asya Handikap
MS 1–0BaremRacing Club de MontevideoLiverpool Montevideo
0
1.75Açılış 1.77 ▼
2.05Açılış 2.02 ▲
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 0–0BaremÜstAlt
0.75
1.77Açılış 1.75 ▲
2.02Açılış 2.05 ▼
İlk Yarı Asya Handikap
İY 0–0BaremRacing Club de MontevideoLiverpool Montevideo
0İade
1.88Açılış 1.80 ▲
1.93Açılış 2.00 ▼
İade: toplam tam olarak baremde bitti, bu yüzden iki tarafa da yatırılan tutar iade edildi.
Toplam Korner Alt/Üst
5 kornerBaremÜstAlt
9
1.80Değişim yok
2.00Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4
1.75Değişim yok
2.05Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
Racing Club de MontevideoLiverpool Montevideo
1Gol0
0İlk yarı golleri0
5Korner0
1Sarı kart0
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%37Racing Club de Montevideo%31beraberlik%33Liverpool Montevideo
Favori kazandı
Racing Club de Montevideo, 2.45 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %37) ve kazandı.
Piyasa Racing Club de Montevideo yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce Racing Club de Montevideo için oran 2.90 seviyesinden 2.45 seviyesine düştü (%16 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
Aralarındaki maçlar
Racing Club de Montevideo - Liverpool Montevideo: tüm karşılaşmalar →Eylül 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
Mayıs 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Uruguay Apertura maçları
Tüm Uruguay Apertura maçları →21 Mart 2026 Cumartesi
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
21 Mar00:00MS
Cerro Largo3
Deportivo Maldonado13.302.882.15
––
––
13.30X2.8822.15Ü 2.5–A 2.5–
21 Mar03:30MS
Defensor Sporting2
Nacional De Football13.703.001.91
––
––
13.70X3.0021.91Ü 2.5–A 2.5–
21 Mar19:00MS
Montevideo City Torque2
Central Espanol11.733.254.33
––
––
11.73X3.2524.33Ü 2.5–A 2.5–
21 Mar22:00MS
Montevideo Wanderers2
Danubio12.903.002.35
––
––
12.90X3.0022.35Ü 2.5–A 2.5–
