14 Ağustos 2026 Cuma21:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 2–31 · FC Eindhoven2.10Açılış 1.76 ▲
X · Beraberlik3.60Açılış 4.00 ▼
2 · Maastricht3.25Açılış 3.80 ▼
Asya Handikap
MS 2–3BaremFC EindhovenMaastricht
-0.5Açılış
1.80Değişim yok
2.00Değişim yok
-0.25
1.90Değişim yok
1.90Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Karşılıklı Gol
KG VarVar1.50Değişim yok
Yok2.50Değişim yok
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 1–1BaremÜstAlt
1.25
1.95Açılış 1.82 ▲
1.85Açılış 1.98 ▼
İlk Yarı Asya Handikap
İY 1–1BaremFC EindhovenMaastricht
-0.25Açılış
1.93Değişim yok
1.88Değişim yok
0İade
1.70Değişim yok
2.10Değişim yok
İade: toplam tam olarak baremde bitti, bu yüzden iki tarafa da yatırılan tutar iade edildi.
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Toplam Korner Alt/Üst
8 kornerBaremÜstAlt
10
1.77Değişim yok
2.02Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5
1.77Değişim yok
2.02Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
FC EindhovenMaastricht
2Gol3
1İlk yarı golleri1
6Korner2
0Sarı kart1
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%45FC Eindhoven%26beraberlik%29Maastricht
Maastricht favori değilken kazandı
Maastricht için oran 3.25 seviyesinde kapandı (oranın yansıttığı olasılık: %29); favorinin oranı ise 2.10 idi.
Piyasa Maastricht yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce Maastricht için oran 3.80 seviyesinden 3.25 seviyesine düştü (%14 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
Aralarındaki maçlar
FC Eindhoven - Maastricht: tüm karşılaşmalar →Ocak 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Netherlands Eerste Divisie maçları
Tüm Netherlands Eerste Divisie maçları →14 Ağustos 2026 Cuma
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
14 Ağu21:00MS
NAC0
VVV21.365.506.50
––
1.572.25
11.36X5.5026.50Ü 2.5–A 2.5–
14 Ağu21:00MS
RKC2
FC Dordrecht21.953.703.60
––
1.572.25
11.95X3.7023.60Ü 2.5–A 2.5–
14 Ağu21:00MS
Almere City3
PSV Reserves11.734.334.00
––
1.363.00
11.73X4.3324.00Ü 2.5–A 2.5–
14 Ağu21:00MS
Heracles3
FC Den Bosch21.504.755.25
––
1.502.50
11.50X4.7525.25Ü 2.5–A 2.5–
14 Ağu21:00MS
Roda JC2
Helmond Sport11.704.004.75
1.851.95
1.801.91
11.70X4.0024.75Ü 2.51.85A 2.51.95


