6 Eylül 2026 Pazar16:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 1–01 · Cerro4.33Açılış 3.30 ▲
X · Beraberlik3.00Açılış 2.88 ▲
2 · Racing Club de Montevideo1.80Açılış 2.15 ▼
Asya Handikap
MS 1–0BaremCerroRacing Club de Montevideo
0.25Açılış
1.93Değişim yok
1.88Değişim yok
0.5
1.95Değişim yok
1.85Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Karşılıklı Gol
KG YokVar2.25Değişim yok
Yok1.57Değişim yok
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 1–0BaremÜstAlt
0.75
1.82Açılış 1.88 ▼
1.98Açılış 1.93 ▲
İlk Yarı Asya Handikap
İY 1–0BaremCerroRacing Club de Montevideo
0Açılış
2.30Değişim yok
1.60Değişim yok
0.25
1.77Değişim yok
2.02Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Toplam Korner Alt/Üst
13 kornerBaremÜstAlt
8.5
1.80Değişim yok
2.00Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4
1.90Açılış 1.93 ▼
1.90Açılış 1.88 ▲
Asya Korner
13 kornerBaremCerroRacing Club de Montevideo
2
1.85Değişim yok
1.95Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
CerroRacing Club de Montevideo
1Gol0
1İlk yarı golleri0
4Korner9
2Sarı kart2
1Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%21Cerro%30beraberlik%50Racing Club de Montevideo
Sürpriz
Cerro, 4.33 oranla kazandı. Piyasa bu sonuca yalnızca %21 olasılık veriyordu.
Piyasa Racing Club de Montevideo yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce Racing Club de Montevideo için oran 2.15 seviyesinden 1.80 seviyesine düştü (%16 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
Aralarındaki maçlar
Cerro - Racing Club de Montevideo: tüm karşılaşmalar →Temmuz 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
Mart 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Uruguay Clausura maçları
Tüm Uruguay Clausura maçları →6 Eylül 2026 Pazar
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
6 Eyl00:00MS
Deportivo Maldonado2
Montevideo Wanderers01.953.103.70
––
1.831.83
11.95X3.1023.70Ü 2.5–A 2.5–
6 Eyl19:00MS
Central Espanol1
Defensor Sporting13.003.002.25
––
2.001.73
13.00X3.0022.25Ü 2.5–A 2.5–
6 Eyl22:30MS
Nacional De Football2
Juventud De Las Piedras21.673.404.33
1.981.82
1.831.83
11.67X3.4024.33Ü 2.51.98A 2.51.82


