18 Eylül 2026 Cuma22:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 3–21 · Shamrock Rovers1.45Açılış 1.40 ▲
X · Beraberlik4.20Açılış 4.33 ▼
2 · Waterford FC5.75Açılış 6.50 ▼
Asya Handikap
MS 3–2BaremShamrock RoversWaterford FC
-1.25Açılış
1.90Değişim yok
1.90Değişim yok
-1İade
1.77Değişim yok
2.02Değişim yok
İade: toplam tam olarak baremde bitti, bu yüzden iki tarafa da yatırılan tutar iade edildi.
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Karşılıklı Gol
KG VarVar1.75Değişim yok
Yok2.00Değişim yok
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 0–1BaremÜstAlt
1.25
2.00Açılış 1.90 ▲
1.80Açılış 1.90 ▼
İlk Yarı Asya Handikap
İY 0–1BaremShamrock RoversWaterford FC
-0.5
2.00Açılış 1.90 ▲
1.80Açılış 1.90 ▼
Toplam Korner Alt/Üst
15 kornerBaremÜstAlt
10
1.82Değişim yok
1.98Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5
1.77Değişim yok
2.02Değişim yok
Asya Korner
15 kornerBaremShamrock RoversWaterford FC
-3
1.95Değişim yok
1.85Değişim yok
-2Açılış
1.85Değişim yok
1.95Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
Shamrock RoversWaterford FC
3Gol2
0İlk yarı golleri1
7Korner8
2Sarı kart5
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%63Shamrock Rovers%22beraberlik%16Waterford FC
Favori kazandı
Shamrock Rovers, 1.45 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %63) ve kazandı.
Piyasa Waterford FC yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce Waterford FC için oran 6.50 seviyesinden 5.75 seviyesine düştü (%12 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
Aralarındaki maçlar
Shamrock Rovers - Waterford FC: tüm karşılaşmalar →Haziran 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
Mayıs 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
Nisan 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Republic of Ireland Premier Division maçları
Tüm Republic of Ireland Premier Division maçları →18 Eylül 2026 Cuma
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok








