1 Mayıs 2026 Cuma22:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 1–01 · Shamrock Rovers1.27Açılış 1.20 ▲
X · Beraberlik5.75Açılış 6.50 ▼
2 · Waterford FC10.00Açılış 13.00 ▼
Asya Handikap
MS 1–0BaremShamrock RoversWaterford FC
-1.75
1.98Açılış 1.90 ▲
1.82Açılış 1.90 ▼
Karşılıklı Gol
KG YokVar2.10Açılış 2.00 ▲
Yok1.67Açılış 1.75 ▼
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 1–0BaremÜstAlt
1.25
2.00Açılış 1.85 ▲
1.80Açılış 1.95 ▼
İlk Yarı Asya Handikap
İY 1–0BaremShamrock RoversWaterford FC
-0.75
1.95Açılış 1.90 ▲
1.85Açılış 1.90 ▼
Toplam Korner Alt/Üst
9 kornerBaremÜstAlt
9.5Açılış
1.93Değişim yok
1.88Değişim yok
10
1.90Değişim yok
1.90Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5
1.75Değişim yok
2.05Değişim yok
Asya Korner
9 kornerBaremShamrock RoversWaterford FC
-3.5
1.85Değişim yok
1.95Değişim yok
-3İade
1.82Değişim yok
1.98Değişim yok
İade: toplam tam olarak baremde bitti, bu yüzden iki tarafa da yatırılan tutar iade edildi.
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
Shamrock RoversWaterford FC
1Gol0
1İlk yarı golleri0
6Korner3
2Sarı kart1
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%74Shamrock Rovers%16beraberlik%9Waterford FC
Favori kazandı
Shamrock Rovers, 1.27 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %74) ve kazandı.
Piyasa Waterford FC yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce Waterford FC için oran 13.00 seviyesinden 10.00 seviyesine düştü (%23 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
Aralarındaki maçlar
Shamrock Rovers - Waterford FC: tüm karşılaşmalar →Eylül 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
Haziran 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
Nisan 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Republic of Ireland Premier Division maçları
Tüm Republic of Ireland Premier Division maçları →1 Mayıs 2026 Cuma
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
1 May21:45MS
Drogheda United1
Sligo Rovers01.953.603.60
1.901.90
1.801.95
11.95X3.6023.60Ü 2.51.90A 2.51.90
1 May21:45MS
Dundalk1
Shelbourne22.553.502.60
1.821.98
1.672.10
12.55X3.5022.60Ü 2.51.82A 2.51.98
1 May21:45MS
Galway United2
St Patrick's Athletic23.903.601.90
1.851.95
1.752.00
13.90X3.6021.90Ü 2.51.85A 2.51.95
1 May22:00MS
Bohemians Dublin1
Derry City11.903.503.90
2.001.80
1.801.95
11.90X3.5023.90Ü 2.52.00A 2.51.80


