BetArchives
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı

Maç Sonucu

MS 4–2
1 · SC Lokeren-Temse1.91Açılış 1.70 ▲
X · Beraberlik3.50Açılış 3.60 ▼
2 · Anderlecht II3.10Açılış 3.90 ▼

Asya Handikap

MS 4–2
BaremSC Lokeren-TemseAnderlecht II
-0.5
1.98Açılış 1.85 ▲
1.82Açılış 1.95 ▼

İlk Yarı Gol Alt/Üst

İY 1–1
BaremÜstAlt
1.25
1.82Açılış 1.93 ▼
1.98Açılış 1.88 ▲

İlk Yarı Asya Handikap

İY 1–1
BaremSC Lokeren-TemseAnderlecht II
-0.25
2.05Açılış 2.00 ▲
1.75Açılış 1.80 ▼

Toplam Korner Alt/Üst

14 korner
BaremÜstAlt
10
1.95Değişim yok
1.85Değişim yok

İlk Yarı Korner Alt/Üst

BaremÜstAlt
4.5
1.88Açılış 1.85 ▲
1.93Açılış 1.95 ▼

İstatistik ve analiz

Maç istatistikleri

SC Lokeren-TemseAnderlecht II
4Gol2
1İlk yarı golleri1
6Korner8
1Sarı kart2
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
Oran
Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
Açılış
Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
Kapanış oranı
Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
▼ / ▲
▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
İade
Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.

Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.

Oran analizi

Bet365 · maç sonucu

Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)

%46%25%28

Favori kazandı

SC Lokeren-Temse, 1.91 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %46) ve kazandı.

Piyasa Anderlecht II yönüne kaydı

Başlama vuruşundan önce Anderlecht II için oran 3.90 seviyesinden 3.10 seviyesine düştü (%21 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.

O günkü diğer Belgium First Division B maçları

Tüm Belgium First Division B maçları →