8 Mayıs 2026 Cuma21:45 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 1–31 · Galway United3.30Açılış 3.70 ▼
X · Beraberlik3.25Değişim yok
2 · Shamrock Rovers2.10Açılış 1.95 ▲
Asya Handikap
MS 1–3BaremGalway UnitedShamrock Rovers
0.25
2.00Değişim yok
1.80Değişim yok
0.5Açılış
1.93Değişim yok
1.88Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Karşılıklı Gol
KG VarVar1.80Açılış 1.95 ▼
Yok1.95Açılış 1.80 ▲
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 0–2BaremÜstAlt
0.75Açılış
1.70Değişim yok
2.10Değişim yok
1
1.98Değişim yok
1.82Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
İlk Yarı Asya Handikap
İY 0–2BaremGalway UnitedShamrock Rovers
0.25
1.68Açılış 1.77 ▼
2.15Açılış 2.02 ▲
Toplam Korner Alt/Üst
9 kornerBaremÜstAlt
9.5
1.85Değişim yok
1.95Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5
2.00Açılış 1.98 ▲
1.80Açılış 1.82 ▼
Asya Korner
9 kornerBaremGalway UnitedShamrock Rovers
1Açılış
1.85Değişim yok
1.95Değişim yok
1.5
1.82Değişim yok
1.98Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
Galway UnitedShamrock Rovers
1Gol3
0İlk yarı golleri2
5Korner4
2Sarı kart2
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%28Galway United%28beraberlik%44Shamrock Rovers
Favori kazandı
Shamrock Rovers, 2.10 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %44) ve kazandı.
Piyasa Galway United yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce Galway United için oran 3.70 seviyesinden 3.30 seviyesine düştü (%11 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
Aralarındaki maçlar
Galway United - Shamrock Rovers: tüm karşılaşmalar →Ekim 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
Haziran 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
Mart 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Republic of Ireland Premier Division maçları
Tüm Republic of Ireland Premier Division maçları →8 Mayıs 2026 Cuma
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
8 May21:45MS
Drogheda United1
Derry City03.003.102.25
––
1.911.91
13.00X3.1022.25Ü 2.5–A 2.5–
8 May21:45MS
Dundalk1
Bohemians Dublin32.553.302.55
1.821.98
1.672.10
12.55X3.3022.55Ü 2.51.82A 2.51.98
8 May21:45MS
Shelbourne0
Sligo Rovers01.424.336.50
1.901.90
1.951.80
11.42X4.3326.50Ü 2.51.90A 2.51.90
8 May22:00MS
St Patrick's Athletic4
Waterford FC11.225.5010.00
––
2.001.75
11.22X5.50210.00Ü 2.5–A 2.5–


