27 Haziran 2026 Cumartesi11:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 3–21 · Znicz Pruszków3.10Değişim yok
X · Beraberlik3.75Değişim yok
2 · Polonia Warsaw1.91Değişim yok
Asya Handikap
MS 3–2BaremZnicz PruszkówPolonia Warsaw
0.5
1.90Açılış 1.85 ▲
1.90Açılış 1.95 ▼
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 1–1BaremÜstAlt
1.25
1.95Açılış 2.02 ▼
1.85Açılış 1.77 ▲
İlk Yarı Asya Handikap
İY 1–1BaremZnicz PruszkówPolonia Warsaw
0.25
1.80Açılış 1.77 ▲
2.00Açılış 2.02 ▼
Toplam Korner Alt/Üst
8 kornerBaremÜstAlt
9.5
2.00Değişim yok
1.80Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5
2.08Değişim yok
1.73Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
Znicz PruszkówPolonia Warsaw
3Gol2
1İlk yarı golleri1
1Korner7
2Sarı kart3
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%29Znicz Pruszków%24beraberlik%47Polonia Warsaw
Znicz Pruszków favori değilken kazandı
Znicz Pruszków için oran 3.10 seviyesinde kapandı (oranın yansıttığı olasılık: %29); favorinin oranı ise 1.91 idi.
Aralarındaki maçlar
Znicz Pruszków - Polonia Warsaw: tüm karşılaşmalar →Şubat 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Europe Friendlies maçları
Tüm Europe Friendlies maçları →27 Haziran 2026 Cumartesi
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
27 Haz10:00MS
FC Zlin0
Hanacka Slavia Kromeriz22.153.902.60
––
––
12.15X3.9022.60Ü 2.5–A 2.5–
27 Haz10:30MS
NK Lokomotiva Zagreb2
NK Varazdin12.403.102.70
1.851.95
––
12.40X3.1022.70Ü 2.51.85A 2.51.95
27 Haz11:00MS
Puszcza Niepolomice3
Star Starachowice01.534.004.75
––
––
11.53X4.0024.75Ü 2.5–A 2.5–
27 Haz11:00MS
Viktoria Zizkov3
Slavia Prague B22.253.752.50
––
––
12.25X3.7522.50Ü 2.5–A 2.5–
27 Haz11:00MS
Wisla Krakow3
Termalica BB Nieciecza42.253.752.50
––
––
12.25X3.7522.50Ü 2.5–A 2.5–
27 Haz11:00MS
FC Vion Zlate Moravce2
Dukla Banska Bystrica03.253.601.90
––
––
13.25X3.6021.90Ü 2.5–A 2.5–
27 Haz11:00MS
UTA Arad4
CSC Dumbravita01.254.759.00
1.901.90
––
11.25X4.7529.00Ü 2.51.90A 2.51.90
27 Haz11:00MS
Viktoria Plzen4
SK Artis Brno21.384.755.75
––
––
11.38X4.7525.75Ü 2.5–A 2.5–
27 Haz11:30MS
Progres Niederkorn0
UN Kaerjeng32.003.603.00
––
––
12.00X3.6023.00Ü 2.5–A 2.5–
27 Haz11:30MS
AS Trencin4
FC Petrzalka21.653.903.90
––
––
11.65X3.9023.90Ü 2.5–A 2.5–
27 Haz11:30MS
SK Prostejov1
Opava13.253.501.95
––
––
13.25X3.5021.95Ü 2.5–A 2.5–
27 Haz11:30MS
Mezokovesd Zsory2
FC Kosice33.103.751.91
1.851.95
––
13.10X3.7521.91Ü 2.51.85A 2.51.95


