27 Haziran 2026 Cumartesi10:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 0–21 · FC Zlin2.15Açılış 2.30 ▼
X · Beraberlik3.90Açılış 3.75 ▲
2 · Hanacka Slavia Kromeriz2.60Açılış 2.40 ▲
Asya Handikap
MS 0–2BaremFC ZlinHanacka Slavia Kromeriz
-0.5
2.00Değişim yok
1.80Değişim yok
0Açılış
1.88Değişim yok
1.93Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 0–1BaremÜstAlt
1.25
1.82Açılış 1.95 ▼
1.98Açılış 1.85 ▲
İlk Yarı Asya Handikap
İY 0–1BaremFC ZlinHanacka Slavia Kromeriz
0
1.75Açılış 1.88 ▼
2.05Açılış 1.93 ▲
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
FC ZlinHanacka Slavia Kromeriz
0Gol2
0İlk yarı golleri1
2Korner2
1Sarı kart0
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%42FC Zlin%23beraberlik%35Hanacka Slavia Kromeriz
Hanacka Slavia Kromeriz favori değilken kazandı
Hanacka Slavia Kromeriz için oran 2.60 seviyesinde kapandı (oranın yansıttığı olasılık: %35); favorinin oranı ise 2.15 idi.
Piyasa FC Zlin yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce FC Zlin için oran 2.30 seviyesinden 2.15 seviyesine düştü (%7 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
O günkü diğer Europe Friendlies maçları
Tüm Europe Friendlies maçları →27 Haziran 2026 Cumartesi
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
27 Haz10:30MS
NK Lokomotiva Zagreb2
NK Varazdin12.403.102.70
1.851.95
––
12.40X3.1022.70Ü 2.51.85A 2.51.95
27 Haz11:00MS
Puszcza Niepolomice3
Star Starachowice01.534.004.75
––
––
11.53X4.0024.75Ü 2.5–A 2.5–
27 Haz11:00MS
Viktoria Zizkov3
Slavia Prague B22.253.752.50
––
––
12.25X3.7522.50Ü 2.5–A 2.5–
27 Haz11:00MS
Wisla Krakow3
Termalica BB Nieciecza42.253.752.50
––
––
12.25X3.7522.50Ü 2.5–A 2.5–
27 Haz11:00MS
FC Vion Zlate Moravce2
Dukla Banska Bystrica03.253.601.90
––
––
13.25X3.6021.90Ü 2.5–A 2.5–
27 Haz11:00MS
UTA Arad4
CSC Dumbravita01.254.759.00
1.901.90
––
11.25X4.7529.00Ü 2.51.90A 2.51.90
27 Haz11:00MS
Viktoria Plzen4
SK Artis Brno21.384.755.75
––
––
11.38X4.7525.75Ü 2.5–A 2.5–
27 Haz11:00MS
Znicz Pruszków3
Polonia Warsaw23.103.751.91
––
––
13.10X3.7521.91Ü 2.5–A 2.5–
27 Haz11:30MS
Progres Niederkorn0
UN Kaerjeng32.003.603.00
––
––
12.00X3.6023.00Ü 2.5–A 2.5–
27 Haz11:30MS
AS Trencin4
FC Petrzalka21.653.903.90
––
––
11.65X3.9023.90Ü 2.5–A 2.5–
27 Haz11:30MS
SK Prostejov1
Opava13.253.501.95
––
––
13.25X3.5021.95Ü 2.5–A 2.5–
27 Haz11:30MS
Mezokovesd Zsory2
FC Kosice33.103.751.91
1.851.95
––
13.10X3.7521.91Ü 2.51.85A 2.51.95


