6 Mayıs 2026 Çarşamba18:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 5–01 · Hanacka Slavia Kromeriz2.15Açılış 1.73 ▲
X · Beraberlik3.25Açılış 3.60 ▼
2 · Slavia Prague B2.90Açılış 3.80 ▼
Asya Handikap
MS 5–0BaremHanacka Slavia KromerizSlavia Prague B
-0.75Açılış
2.00Değişim yok
1.80Değişim yok
-0.25
2.02Değişim yok
1.77Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Karşılıklı Gol
KG YokVar1.57Açılış 1.53 ▲
Yok2.25Açılış 2.38 ▼
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 2–0BaremÜstAlt
1.25
2.08Açılış 2.00 ▲
1.73Açılış 1.80 ▼
İlk Yarı Asya Handikap
İY 2–0BaremHanacka Slavia KromerizSlavia Prague B
-0.25Açılış
1.85Değişim yok
1.95Değişim yok
0
1.70Değişim yok
2.10Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Toplam Korner Alt/Üst
5 kornerBaremÜstAlt
9.5Açılış
1.82Değişim yok
1.98Değişim yok
10
1.82Değişim yok
1.98Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5
1.82Açılış 1.98 ▼
1.98Açılış 1.82 ▲
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
Hanacka Slavia KromerizSlavia Prague B
5Gol0
2İlk yarı golleri0
2Korner3
2Sarı kart2
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%42Hanacka Slavia Kromeriz%28beraberlik%31Slavia Prague B
Favori kazandı
Hanacka Slavia Kromeriz, 2.15 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %42) ve kazandı.
Piyasa Slavia Prague B yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce Slavia Prague B için oran 3.80 seviyesinden 2.90 seviyesine düştü (%24 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
Aralarındaki maçlar
Hanacka Slavia Kromeriz - Slavia Prague B: tüm karşılaşmalar →Ağustos 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Czechia 2. Liga maçları
Tüm Czechia 2. Liga maçları →6 Mayıs 2026 Çarşamba
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
6 May18:00MS
Sparta Prague B5
SK Prostejov12.053.502.90
––
1.612.20
12.05X3.5022.90Ü 2.5–A 2.5–
6 May18:00MS
Banik Ostrava B1
FC Brno13.253.301.95
1.951.85
1.801.91
13.25X3.3021.95Ü 2.51.95A 2.51.85
6 May18:00MS
Ceske Budejovice3
Vysocina Jihlava12.303.302.60
1.851.95
1.672.10
12.30X3.3022.60Ü 2.51.85A 2.51.95
6 May19:00MS
FC Silon Taborsko2
MFK Chrudim01.573.904.50
––
1.732.00
11.57X3.9024.50Ü 2.5–A 2.5–
6 May19:00MS
SK Artis Brno0
FK Pribram21.613.704.33
––
1.732.00
11.61X3.7024.33Ü 2.5–A 2.5–
6 May19:00MS
FK Usti nad Labem2
Opava12.553.302.30
––
1.572.25
12.55X3.3022.30Ü 2.5–A 2.5–
6 May19:00MS
FC Sellier & Bellot Vlasim3
Viktoria Zizkov12.103.402.88
––
1.672.10
12.10X3.4022.88Ü 2.5–A 2.5–


