Hanacka Slavia KromerizEv sahibi0:1
İlk yarı 0 – 0Korner 5 – 3Maç sonu
FC Sellier & Bellot VlasimDeplasman7 Mart 2026 Cumartesi16:30 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 0–11 · Hanacka Slavia Kromeriz2.40Açılış 2.25 ▲
X · Beraberlik3.25Açılış 3.30 ▼
2 · FC Sellier & Bellot Vlasim2.55Açılış 2.63 ▼
Asya Handikap
MS 0–1BaremHanacka Slavia KromerizFC Sellier & Bellot Vlasim
0
1.85Açılış 1.88 ▼
1.95Açılış 1.93 ▲
Toplam Gol Alt/Üst
1 golBaremÜstAlt
2.5Ana
1.93Açılış 1.80 ▲
1.88Açılış 2.00 ▼
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 0–0BaremÜstAlt
1
1.82Açılış 1.75 ▲
1.98Açılış 2.05 ▼
İlk Yarı Asya Handikap
İY 0–0BaremHanacka Slavia KromerizFC Sellier & Bellot Vlasim
0İade
1.73Açılış 1.88 ▼
2.08Açılış 1.93 ▲
İade: toplam tam olarak baremde bitti, bu yüzden iki tarafa da yatırılan tutar iade edildi.
Toplam Korner Alt/Üst
8 kornerBaremÜstAlt
10Açılış
1.88Değişim yok
1.93Değişim yok
10.5
1.98Değişim yok
1.82Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5
1.75Açılış 1.85 ▼
2.05Açılış 1.95 ▲
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
Hanacka Slavia KromerizFC Sellier & Bellot Vlasim
0Gol1
0İlk yarı golleri0
5Korner3
1Sarı kart4
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%37Hanacka Slavia Kromeriz%28beraberlik%35FC Sellier & Bellot Vlasim
FC Sellier & Bellot Vlasim favori değilken kazandı
FC Sellier & Bellot Vlasim için oran 2.55 seviyesinde kapandı (oranın yansıttığı olasılık: %35); favorinin oranı ise 2.40 idi.
Aralarındaki maçlar
Hanacka Slavia Kromeriz - FC Sellier & Bellot Vlasim: tüm karşılaşmalar →Ekim 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Czechia 2. Liga maçları
Tüm Czechia 2. Liga maçları →7 Mart 2026 Cumartesi
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok






