23 Ekim 2026 Cuma21:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 1–21 · FC Eindhoven2.15Açılış 2.30 ▼
X · Beraberlik3.75Değişim yok
2 · PSV Reserves3.00Açılış 2.63 ▲
Asya Handikap
MS 1–2BaremFC EindhovenPSV Reserves
-0.25
1.85Değişim yok
1.95Değişim yok
0Açılış
1.77Değişim yok
2.02Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Toplam Gol Alt/Üst
3 golBaremÜstAlt
0.5
1.02Değişim yok
19.00Açılış 21.00 ▼
1.5
1.13Değişim yok
6.00Değişim yok
2.5Ana
1.44Değişim yok
2.70Değişim yok
3.5
2.10Değişim yok
1.67Değişim yok
4.5
3.50Değişim yok
1.29Değişim yok
5.5
6.50Değişim yok
1.11Değişim yok
6.5
13.00Değişim yok
1.04Değişim yok
7.5
26.00Değişim yok
1.01Değişim yok
8.5
51.00Değişim yok
1.00Değişim yok
Karşılıklı Gol
KG VarVar1.40Değişim yok
Yok2.75Değişim yok
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 1–1BaremÜstAlt
1.25
1.77Değişim yok
2.02Değişim yok
İlk Yarı Asya Handikap
İY 1–1BaremFC EindhovenPSV Reserves
-0.25
2.15Değişim yok
1.68Değişim yok
0İade
1.80Değişim yok
2.00Değişim yok
İade: toplam tam olarak baremde bitti, bu yüzden iki tarafa da yatırılan tutar iade edildi.
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Toplam Korner Alt/Üst
12 kornerBaremÜstAlt
10.5
1.93Değişim yok
1.88Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
5
2.05Değişim yok
1.75Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
FC EindhovenPSV Reserves
1Gol2
1İlk yarı golleri1
7Korner5
3Sarı kart2
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%44FC Eindhoven%25beraberlik%31PSV Reserves
PSV Reserves favori değilken kazandı
PSV Reserves için oran 3.00 seviyesinde kapandı (oranın yansıttığı olasılık: %31); favorinin oranı ise 2.15 idi.
Piyasa FC Eindhoven yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce FC Eindhoven için oran 2.30 seviyesinden 2.15 seviyesine düştü (%7 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
Aralarındaki maçlar
FC Eindhoven - PSV Reserves: tüm karşılaşmalar →Mart 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
Aralık 2025
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Netherlands Eerste Divisie maçları
Tüm Netherlands Eerste Divisie maçları →23 Ekim 2026 Cuma
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
23 Eki21:00MS
FC Den Bosch2
Maastricht21.614.504.50
1.402.88
1.442.63
11.61X4.5024.50Ü 2.51.40A 2.52.88
23 Eki21:00MS
FC Volendam6
FC Utrecht Reserves21.754.333.60
1.363.10
1.363.00
11.75X4.3323.60Ü 2.51.36A 2.53.10
23 Eki21:00MS
Almere City2
Roda JC31.903.803.60
1.572.35
1.502.50
11.90X3.8023.60Ü 2.51.57A 2.52.35
23 Eki21:00MS
AZ Reserves5
Helmond Sport42.004.103.10
1.402.88
1.402.75
12.00X4.1023.10Ü 2.51.40A 2.52.88
23 Eki21:00MS
Top Oss3
Ajax Reserves32.003.903.20
1.402.88
1.402.75
12.00X3.9023.20Ü 2.51.40A 2.52.88
23 Eki21:00MS
NAC1
Heracles12.703.902.25
1.482.60
1.442.63
12.70X3.9022.25Ü 2.51.48A 2.52.60
23 Eki21:00MS
Vitesse0
FC Emmen22.403.702.63
1.532.40
1.442.63
12.40X3.7022.63Ü 2.51.53A 2.52.40
23 Eki21:00MS
De Graafschap1
RKC12.553.802.45
1.363.10
1.333.25
12.55X3.8022.45Ü 2.51.36A 2.53.10


