21 Şubat 2026 Cumartesi19:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 2–11 · CFR Cluj1.60Açılış 1.57 ▲
X · Beraberlik3.40Değişim yok
2 · Petrolul Ploiesti5.75Açılış 6.00 ▼
Asya Handikap
MS 2–1BaremCFR ClujPetrolul Ploiesti
-0.75
1.77Açılış 1.82 ▼
2.02Açılış 1.98 ▲
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 0–0BaremÜstAlt
1
2.08Açılış 2.05 ▲
1.73Açılış 1.75 ▼
İlk Yarı Asya Handikap
İY 0–0BaremCFR ClujPetrolul Ploiesti
-0.25
1.75Açılış 1.80 ▼
2.05Açılış 2.00 ▲
Toplam Korner Alt/Üst
9 kornerBaremÜstAlt
9.5
1.98Değişim yok
1.82Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5
2.02Değişim yok
1.77Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
CFR ClujPetrolul Ploiesti
2Gol1
0İlk yarı golleri0
6Korner3
4Sarı kart1
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%57CFR Cluj%27beraberlik%16Petrolul Ploiesti
Favori kazandı
CFR Cluj, 1.60 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %57) ve kazandı.
Piyasa Petrolul Ploiesti yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce Petrolul Ploiesti için oran 6.00 seviyesinden 5.75 seviyesine düştü (%4 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
O günkü diğer Romania Liga I maçları
Tüm Romania Liga I maçları →21 Şubat 2026 Cumartesi
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok




