4 Eylül 2026 Cuma20:30 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 0–01 · CFR Cluj2.05Açılış 1.80 ▲
X · Beraberlik3.10Açılış 3.30 ▼
2 · Farul Constanta3.40Açılış 3.90 ▼
Asya Handikap
MS 0–0BaremCFR ClujFarul Constanta
-0.5Açılış
1.85Değişim yok
1.95Değişim yok
-0.25
1.82Değişim yok
1.98Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Toplam Gol Alt/Üst
0 golBaremÜstAlt
2.5Ana
2.02Değişim yok
1.77Değişim yok
Karşılıklı Gol
KG YokVar1.83Açılış 1.73 ▲
Yok1.83Açılış 2.00 ▼
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 0–0BaremÜstAlt
1
1.95Açılış 1.73 ▲
1.85Açılış 2.08 ▼
İlk Yarı Asya Handikap
İY 0–0BaremCFR ClujFarul Constanta
-0.25
2.20Açılış 2.00 ▲
1.65Açılış 1.80 ▼
Toplam Korner Alt/Üst
11 kornerBaremÜstAlt
9
1.80Açılış 2.00 ▼
2.00Açılış 1.80 ▲
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4
1.75Açılış 1.85 ▼
2.05Açılış 1.95 ▲
Asya Korner
11 kornerBaremCFR ClujFarul Constanta
-1.5
1.95Değişim yok
1.85Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
CFR ClujFarul Constanta
0Gol0
0İlk yarı golleri0
5Korner6
1Sarı kart1
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%44CFR Cluj%29beraberlik%27Farul Constanta
Maç berabere bitti
Beraberlik 3.10 oranla kapandı; piyasa bu sonuca %29 olasılık veriyordu.
Piyasa Farul Constanta yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce Farul Constanta için oran 3.90 seviyesinden 3.40 seviyesine düştü (%13 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
Aralarındaki maçlar
CFR Cluj - Farul Constanta: tüm karşılaşmalar →Şubat 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok


