25 Nisan 2026 Cumartesi08:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 3–11 · Thespa Gunma4.75Açılış 5.00 ▼
X · Beraberlik3.60Açılış 3.70 ▼
2 · Yokohama FC1.61Açılış 1.57 ▲
Asya Handikap
MS 3–1BaremThespa GunmaYokohama FC
0.75
1.98Açılış 2.00 ▼
1.82Açılış 1.80 ▲
Toplam Gol Alt/Üst
4 golBaremÜstAlt
2.5Ana
1.95Değişim yok
1.85Değişim yok
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 2–1BaremÜstAlt
1
1.85Değişim yok
1.95Değişim yok
İlk Yarı Asya Handikap
İY 2–1BaremThespa GunmaYokohama FC
0.25
2.00Açılış 2.02 ▼
1.80Açılış 1.77 ▲
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
Thespa GunmaYokohama FC
3Gol1
2İlk yarı golleri1
4Korner9
1Sarı kart0
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%19Thespa Gunma%25beraberlik%56Yokohama FC
Sürpriz
Thespa Gunma, 4.75 oranla kazandı. Piyasa bu sonuca yalnızca %19 olasılık veriyordu.
Piyasa Thespa Gunma yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce Thespa Gunma için oran 5.00 seviyesinden 4.75 seviyesine düştü (%5 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
Aralarındaki maçlar
Thespa Gunma - Yokohama FC: tüm karşılaşmalar →Mart 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Japan J2/J3 Centennial League maçları
Tüm Japan J2/J3 Centennial League maçları →25 Nisan 2026 Cumartesi
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
25 Nis07:00MS
Jubilo Iwata1
FC Gifu02.903.202.20
––
2.001.73
12.90X3.2022.20Ü 2.5–A 2.5–
25 Nis08:00MS
Zweigen Kanazawa1
Nara Club01.703.803.80
1.851.95
1.831.83
11.70X3.8023.80Ü 2.51.85A 2.51.95
25 Nis08:00MS
Fujieda MYFC1
Omiya Ardija13.203.801.85
––
1.612.20
13.20X3.8021.85Ü 2.5–A 2.5–
25 Nis08:00MS
Sagan Tosu2
Reilac Shiga01.533.705.50
1.802.00
2.101.67
11.53X3.7025.50Ü 2.51.80A 2.52.00
25 Nis08:00MS
Fukushima Utd0
Ventforet Kofu12.803.702.05
––
1.732.00
12.80X3.7022.05Ü 2.5–A 2.5–
25 Nis08:00MS
Gainare Tottori0
Roasso Kumamoto23.203.302.00
––
1.911.80
13.20X3.3022.00Ü 2.5–A 2.5–
25 Nis08:00MS
Albirex Niigata1
FC Osaka02.103.253.00
––
2.001.73
12.10X3.2523.00Ü 2.5–A 2.5–
25 Nis08:00MS
Tochigi City2
Tochigi SC12.153.402.80
1.881.93
1.801.91
12.15X3.4022.80Ü 2.51.88A 2.51.93
25 Nis08:00MS
Hokkaido Consadole Sapporo2
Iwaki FC12.883.502.10
––
1.732.00
12.88X3.5022.10Ü 2.5–A 2.5–
25 Nis08:00MS
FC Imabari1
Kataller Toyama22.603.102.50
––
1.831.83
12.60X3.1022.50Ü 2.5–A 2.5–
25 Nis08:00MS
Tegevajaro Miyazaki1
Kagoshima United02.153.103.10
––
1.911.80
12.15X3.1023.10Ü 2.5–A 2.5–
25 Nis08:00MS
Giravanz Kitakyushu2
Renofa Yamaguchi23.003.202.15
––
1.911.80
13.00X3.2022.15Ü 2.5–A 2.5–


