7 Şubat 2026 Cumartesi13:30 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 2–31 · Slask Wroclaw II4.75Açılış 6.50 ▼
X · Beraberlik4.75Açılış 5.50 ▼
2 · Slavia Prague B1.44Açılış 1.29 ▲
Asya Handikap
MS 2–3BaremSlask Wroclaw IISlavia Prague B
1.25
1.88Değişim yok
1.93Değişim yok
1.5Açılış
2.00Değişim yok
1.80Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Toplam Gol Alt/Üst
5 golBaremÜstAlt
3.5
2.00Açılış 1.98 ▲
1.80Açılış 1.82 ▼
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 2–1BaremÜstAlt
1.5
2.02Açılış 2.00 ▲
1.77Açılış 1.80 ▼
İlk Yarı Asya Handikap
İY 2–1BaremSlask Wroclaw IISlavia Prague B
0.5
1.90Değişim yok
1.90Değişim yok
0.75Açılış
1.82Değişim yok
1.98Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
Slask Wroclaw IISlavia Prague B
2Gol3
2İlk yarı golleri1
1Korner5
1Sarı kart2
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%19Slask Wroclaw II%19beraberlik%62Slavia Prague B
Favori kazandı
Slavia Prague B, 1.44 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %62) ve kazandı.
Piyasa Slask Wroclaw II yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce Slask Wroclaw II için oran 6.50 seviyesinden 4.75 seviyesine düştü (%27 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
Aralarındaki maçlar
Slask Wroclaw II - Slavia Prague B: tüm karşılaşmalar →Temmuz 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Europe Friendlies maçları
Tüm Europe Friendlies maçları →7 Şubat 2026 Cumartesi
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
7 Şub12:00MS
ND Beltinci1
NK Varteks11.454.335.00
––
––
11.45X4.3325.00Ü 2.5–A 2.5–
7 Şub13:00MS
Puchov1
Hanacka Slavia Kromeriz02.803.802.05
––
––
12.80X3.8022.05Ü 2.5–A 2.5–
7 Şub13:00MS
Bjelovar0
Mladost Zdralovi25.503.701.50
1.821.98
––
15.50X3.7021.50Ü 2.51.82A 2.51.98
7 Şub13:00MS
Puch0
SK Bischofshofen28.007.001.20
––
––
18.00X7.0021.20Ü 2.5–A 2.5–
7 Şub13:00MS
FK Austria Vienna II8
FCM Traiskirchen41.364.506.00
––
––
11.36X4.5026.00Ü 2.5–A 2.5–
7 Şub13:00MS
Meyrin1
Bavois03.804.101.65
––
––
13.80X4.1021.65Ü 2.5–A 2.5–
7 Şub13:00MS
FC Kuressaare3
JK Nomme United32.204.502.25
––
––
12.20X4.5022.25Ü 2.5–A 2.5–
7 Şub13:30MS
FC Flora Tallinn1
Ogre United01.186.5010.00
––
––
11.18X6.50210.00Ü 2.5–A 2.5–
7 Şub14:00MS
JK Trans Narva1
Paide Linnameeskond12.503.302.40
––
––
12.50X3.3022.40Ü 2.5–A 2.5–
7 Şub14:00MS
SK Furstenfeld1
FC Gleisdorf 0922.803.902.00
––
––
12.80X3.9022.00Ü 2.5–A 2.5–
7 Şub14:00MS
GAIS1
Karpaty Lviv02.303.702.45
––
––
12.30X3.7022.45Ü 2.5–A 2.5–
7 Şub14:00MS
Sportunion Mauer2
SV Ried II31.654.333.70
––
––
11.65X4.3323.70Ü 2.5–A 2.5–


