BetArchives
FC ZlinEv sahibi
2:4
İlk yarı 2 – 1Korner 5 – 2Maç sonu
FK TepliceDeplasman
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı

Maç Sonucu

MS 2–4
1 · FC Zlin3.00Açılış 2.70 ▲
X · Beraberlik3.20Açılış 3.10 ▲
2 · FK Teplice2.20Açılış 2.50 ▼

Asya Handikap

MS 2–4
BaremFC ZlinFK Teplice
0Açılış
1.95Değişim yok
1.85Değişim yok
0.25
1.82Değişim yok
1.98Değişim yok

Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.

Karşılıklı Gol

KG Var
Var1.95Açılış 2.00 ▼
Yok1.80Açılış 1.75 ▲

İlk Yarı Gol Alt/Üst

İY 2–1
BaremÜstAlt
0.75
1.73Açılış 1.75 ▼
2.08Açılış 2.05 ▲

İlk Yarı Asya Handikap

İY 2–1
BaremFC ZlinFK Teplice
0
1.88Açılış 1.95 ▼
1.93Açılış 1.85 ▲

Toplam Korner Alt/Üst

7 korner
BaremÜstAlt
9.5
2.00Değişim yok
1.80Değişim yok

İlk Yarı Korner Alt/Üst

BaremÜstAlt
4.5
2.08Değişim yok
1.73Değişim yok

Asya Korner

7 korner
BaremFC ZlinFK Teplice
0
1.85Değişim yok
1.95Değişim yok
0.5Açılış
1.85Değişim yok
1.95Değişim yok

Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.

İstatistik ve analiz

Maç istatistikleri

FC ZlinFK Teplice
2Gol4
2İlk yarı golleri1
5Korner2
3Sarı kart0
0Kırmızı kart1
Bu sayfa nasıl okunurGöster
Oran
Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
Açılış
Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
Kapanış oranı
Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
▼ / ▲
▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
İade
Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.

Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.

Oran analizi

Bet365 · maç sonucu

Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)

%30%28%41

Favori kazandı

FK Teplice, 2.20 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %41) ve kazandı.

Piyasa FK Teplice yönüne kaydı

Başlama vuruşundan önce FK Teplice için oran 2.50 seviyesinden 2.20 seviyesine düştü (%12 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.

O günkü diğer Czechia First League maçları

Tüm Czechia First League maçları →