6 Nisan 2026 Pazartesi17:45 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 2–11 · FC Emmen1.45Değişim yok
X · Beraberlik4.75Açılış 4.33 ▲
2 · Maastricht5.75Açılış 5.25 ▲
Asya Handikap
MS 2–1BaremFC EmmenMaastricht
-1.25
1.90Açılış 2.02 ▼
1.90Açılış 1.77 ▲
Toplam Gol Alt/Üst
3 golBaremÜstAlt
3.5
1.90Açılış 1.95 ▼
1.90Açılış 1.85 ▲
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 1–1BaremÜstAlt
1.5
1.98Açılış 2.00 ▼
1.82Açılış 1.80 ▲
İlk Yarı Asya Handikap
İY 1–1BaremFC EmmenMaastricht
-0.5
1.90Açılış 1.98 ▼
1.90Açılış 1.82 ▲
Toplam Korner Alt/Üst
12 kornerBaremÜstAlt
10.5
1.85Açılış 2.00 ▼
1.95Açılış 1.80 ▲
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5Açılış
1.75Değişim yok
2.05Değişim yok
5
1.98Değişim yok
1.82Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
FC EmmenMaastricht
2Gol1
1İlk yarı golleri1
9Korner3
3Sarı kart0
1Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%64FC Emmen%20beraberlik%16Maastricht
Favori kazandı
FC Emmen, 1.45 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %64) ve kazandı.
O günkü diğer Netherlands Eerste Divisie maçları
Tüm Netherlands Eerste Divisie maçları →6 Nisan 2026 Pazartesi
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
6 Nis13:15MS
Helmond Sport2
RKC24.103.901.75
––
––
14.10X3.9021.75Ü 2.5–A 2.5–
6 Nis15:30MS
Almere City1
FC Den Bosch21.954.103.30
––
––
11.95X4.1023.30Ü 2.5–A 2.5–
6 Nis17:45MS
ADO Den Haag4
FC Eindhoven01.365.257.00
––
––
11.36X5.2527.00Ü 2.5–A 2.5–
6 Nis17:45MS
Vitesse6
Ajax Reserves11.604.205.00
––
––
11.60X4.2025.00Ü 2.5–A 2.5–
6 Nis17:45MS
Top Oss3
FC Utrecht Reserves12.603.902.35
––
––
12.60X3.9022.35Ü 2.5–A 2.5–
6 Nis17:45MS
Roda JC0
Willem II12.103.903.00
––
––
12.10X3.9023.00Ü 2.5–A 2.5–
6 Nis17:45MS
De Graafschap5
AZ Reserves01.913.803.00
––
––
11.91X3.8023.00Ü 2.5–A 2.5–
6 Nis17:45MS
Cambuur Leeuwarden1
FC Dordrecht11.674.004.75
––
––
11.67X4.0024.75Ü 2.5–A 2.5–
6 Nis21:00MS
PSV Reserves1
VVV02.403.902.50
––
––
12.40X3.9022.50Ü 2.5–A 2.5–


