BetArchives
Debreceni VSCEv sahibi
4:0
İlk yarı 1 – 0Korner 4 – 5Maç sonu
Zalaegerszegi TEDeplasman
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı

Maç Sonucu

MS 4–0
1 · Debreceni VSC1.85Açılış 2.00 ▼
X · Beraberlik3.60Açılış 3.50 ▲
2 · Zalaegerszegi TE3.30Açılış 3.00 ▲

Asya Handikap

MS 4–0
BaremDebreceni VSCZalaegerszegi TE
-0.5
1.90Açılış 1.93 ▼
1.90Açılış 1.88 ▲

Toplam Gol Alt/Üst

4 gol
BaremÜstAlt
0.5
1.02Değişim yok
17.00Değişim yok
1.5
1.17Değişim yok
5.00Değişim yok
2.5Ana
1.57Değişim yok
2.35Değişim yok
3.5
2.38Değişim yok
1.53Değişim yok
4.5
4.33Değişim yok
1.20Değişim yok
5.5
9.00Açılış 8.00 ▲
1.07Açılış 1.08 ▼
6.5
17.00Değişim yok
1.02Değişim yok
7.5
34.00Değişim yok
1.00Değişim yok

Karşılıklı Gol

KG Yok
Var1.53Değişim yok
Yok2.38Değişim yok

İlk Yarı Gol Alt/Üst

İY 1–0
BaremÜstAlt
1.25
1.98Açılış 1.95 ▲
1.82Açılış 1.85 ▼

İlk Yarı Asya Handikap

İY 1–0
BaremDebreceni VSCZalaegerszegi TE
-0.25
2.00Açılış 2.02 ▼
1.80Açılış 1.77 ▲

Toplam Korner Alt/Üst

9 korner
BaremÜstAlt
9.5
1.82Değişim yok
1.98Değişim yok

İlk Yarı Korner Alt/Üst

BaremÜstAlt
4.5
1.98Değişim yok
1.82Değişim yok

İstatistik ve analiz

Maç istatistikleri

Debreceni VSCZalaegerszegi TE
4Gol0
1İlk yarı golleri0
4Korner5
3Sarı kart2
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
Oran
Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
Açılış
Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
Kapanış oranı
Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
▼ / ▲
▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
İade
Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.

Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.

Oran analizi

Bet365 · maç sonucu

Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)

%48%25%27

Favori kazandı

Debreceni VSC, 1.85 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %48) ve kazandı.

Piyasa Debreceni VSC yönüne kaydı

Başlama vuruşundan önce Debreceni VSC için oran 2.00 seviyesinden 1.85 seviyesine düştü (%7 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.

O günkü diğer Hungary NB I maçları

Tüm Hungary NB I maçları →