BetArchives
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı

Maç Sonucu

MS 1–0
1 · Club Brugge II1.85Açılış 2.20 ▼
X · Beraberlik3.40Açılış 3.30 ▲
2 · RFC Seraing3.80Açılış 3.00 ▲

Asya Handikap

MS 1–0
BaremClub Brugge IIRFC Seraing
-0.5
1.88Değişim yok
1.93Değişim yok
-0.25Açılış
1.93Değişim yok
1.88Değişim yok

Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.

Toplam Gol Alt/Üst

1 gol
BaremÜstAlt
2.5Ana
1.80Değişim yok
2.00Değişim yok

İlk Yarı Gol Alt/Üst

İY 0–0
BaremÜstAlt
1
1.75Açılış 1.70 ▲
2.05Açılış 2.10 ▼

İlk Yarı Asya Handikap

İY 0–0
BaremClub Brugge IIRFC Seraing
-0.25
2.00Değişim yok
1.80Değişim yok
0İade
1.70Değişim yok
2.10Değişim yok

İade: toplam tam olarak baremde bitti, bu yüzden iki tarafa da yatırılan tutar iade edildi.

Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.

Toplam Korner Alt/Üst

8 korner
BaremÜstAlt
9.5
1.90Açılış 1.82 ▲
1.90Açılış 1.98 ▼

İlk Yarı Korner Alt/Üst

BaremÜstAlt
4.5
2.00Açılış 1.98 ▲
1.80Açılış 1.82 ▼

İstatistik ve analiz

Maç istatistikleri

Club Brugge IIRFC Seraing
1Gol0
0İlk yarı golleri0
1Korner7
0Sarı kart1
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
Oran
Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
Açılış
Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
Kapanış oranı
Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
▼ / ▲
▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
İade
Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.

Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.

Oran analizi

Bet365 · maç sonucu

Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)

%49%27%24

Favori kazandı

Club Brugge II, 1.85 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %49) ve kazandı.

Piyasa Club Brugge II yönüne kaydı

Başlama vuruşundan önce Club Brugge II için oran 2.20 seviyesinden 1.85 seviyesine düştü (%16 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.

O günkü diğer Belgium First Division B maçları

Tüm Belgium First Division B maçları →

30 Ocak 2026 Cuma