14 Şubat 2026 Cumartesi08:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 2–01 · Ventforet Kofu1.61Açılış 1.65 ▼
X · Beraberlik3.70Değişim yok
2 · Nagano Parceiro4.50Açılış 4.33 ▲
Asya Handikap
MS 2–0BaremVentforet KofuNagano Parceiro
-0.75
1.82Açılış 1.88 ▼
1.98Açılış 1.93 ▲
Toplam Gol Alt/Üst
2 golBaremÜstAlt
2.5Ana
1.90Değişim yok
1.90Değişim yok
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 2–0BaremÜstAlt
1
1.82Değişim yok
1.98Değişim yok
İlk Yarı Asya Handikap
İY 2–0BaremVentforet KofuNagano Parceiro
-0.25
1.80Değişim yok
2.00Değişim yok
Toplam Korner Alt/Üst
9 kornerBaremÜstAlt
9.5
1.88Değişim yok
1.93Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5
1.98Değişim yok
1.82Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
Ventforet KofuNagano Parceiro
2Gol0
2İlk yarı golleri0
6Korner3
2Sarı kart1
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%56Ventforet Kofu%24beraberlik%20Nagano Parceiro
Favori kazandı
Ventforet Kofu, 1.61 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %56) ve kazandı.
Aralarındaki maçlar
Ventforet Kofu - Nagano Parceiro: tüm karşılaşmalar →Mayıs 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Japan J2/J3 Centennial League maçları
Tüm Japan J2/J3 Centennial League maçları →14 Şubat 2026 Cumartesi
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
14 Şub08:00MS
Nara Club1
FC Imabari05.254.001.48
1.821.98
––
15.25X4.0021.48Ü 2.51.82A 2.51.98
14 Şub08:00MS
Thespa Gunma0
Vanraure Hachinohe13.303.301.95
––
––
13.30X3.3021.95Ü 2.5–A 2.5–
14 Şub08:00MS
Shonan Bellmare4
Sagamihara01.653.804.10
1.951.85
––
11.65X3.8024.10Ü 2.51.95A 2.51.85
14 Şub08:00MS
Fujieda MYFC2
Matsumoto Y FC01.903.503.50
1.851.95
––
11.90X3.5023.50Ü 2.51.85A 2.51.95
14 Şub08:00MS
Omiya Ardija3
Hokkaido Consadole Sapporo21.803.403.70
––
––
11.80X3.4023.70Ü 2.5–A 2.5–
14 Şub08:00MS
Yokohama FC0
Vegalta Sendai12.453.202.50
––
––
12.45X3.2022.50Ü 2.5–A 2.5–


