19 Eylül 2026 Cumartesi21:45 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 0–11 · Sligo Rovers9.00Açılış 6.50 ▲
X · Beraberlik4.50Açılış 4.20 ▲
2 · St Patrick's Athletic1.30Açılış 1.42 ▼
Asya Handikap
MS 0–1BaremSligo RoversSt Patrick's Athletic
1.25Açılış
1.82Değişim yok
1.98Değişim yok
1.5
1.82Değişim yok
1.98Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Karşılıklı Gol
KG YokVar1.95Değişim yok
Yok1.80Değişim yok
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 0–0BaremÜstAlt
1Açılış
1.70Değişim yok
2.10Değişim yok
1.25
2.00Değişim yok
1.80Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
İlk Yarı Asya Handikap
İY 0–0BaremSligo RoversSt Patrick's Athletic
0.5
2.00Açılış 1.85 ▲
1.80Açılış 1.95 ▼
Toplam Korner Alt/Üst
9 kornerBaremÜstAlt
10.5
1.80Değişim yok
2.00Değişim yok
11Açılış
1.80Değişim yok
2.00Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
5
1.85Değişim yok
1.95Değişim yok
5.5Açılış
2.05Değişim yok
1.75Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Asya Korner
9 kornerBaremSligo RoversSt Patrick's Athletic
3.5
1.85Değişim yok
1.95Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
Sligo RoversSt Patrick's Athletic
0Gol1
0İlk yarı golleri0
3Korner6
3Sarı kart1
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%10Sligo Rovers%20beraberlik%70St Patrick's Athletic
Favori kazandı
St Patrick's Athletic, 1.30 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %70) ve kazandı.
Piyasa St Patrick's Athletic yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce St Patrick's Athletic için oran 1.42 seviyesinden 1.30 seviyesine düştü (%8 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
Aralarındaki maçlar
Sligo Rovers - St Patrick's Athletic: tüm karşılaşmalar →Haziran 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
Mayıs 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
Nisan 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok


