3 Temmuz 2026 Cuma21:45 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 1–21 · Sligo Rovers5.25Açılış 5.75 ▼
X · Beraberlik3.75Açılış 3.90 ▼
2 · Shamrock Rovers1.57Açılış 1.50 ▲
Asya Handikap
MS 1–2BaremSligo RoversShamrock Rovers
1İade
1.80Açılış 1.90 ▼
2.00Açılış 1.90 ▲
İade: toplam tam olarak baremde bitti, bu yüzden iki tarafa da yatırılan tutar iade edildi.
Toplam Gol Alt/Üst
3 golBaremÜstAlt
2.5Ana
1.80Değişim yok
2.00Değişim yok
Karşılıklı Gol
KG VarVar1.91Değişim yok
Yok1.91Değişim yok
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 1–0BaremÜstAlt
1İade
1.73Değişim yok
2.08Değişim yok
İade: toplam tam olarak baremde bitti, bu yüzden iki tarafa da yatırılan tutar iade edildi.
İlk Yarı Asya Handikap
İY 1–0BaremSligo RoversShamrock Rovers
0.25
2.08Değişim yok
1.73Değişim yok
0.5Açılış
1.75Değişim yok
2.05Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Toplam Korner Alt/Üst
6 kornerBaremÜstAlt
10
2.00Değişim yok
1.80Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5
1.88Açılış 1.85 ▲
1.93Açılış 1.95 ▼
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
Sligo RoversShamrock Rovers
1Gol2
1İlk yarı golleri0
3Korner3
3Sarı kart2
1Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%17Sligo Rovers%24beraberlik%58Shamrock Rovers
Favori kazandı
Shamrock Rovers, 1.57 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %58) ve kazandı.
Piyasa Sligo Rovers yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce Sligo Rovers için oran 5.75 seviyesinden 5.25 seviyesine düştü (%9 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
Aralarındaki maçlar
Sligo Rovers - Shamrock Rovers: tüm karşılaşmalar →Ekim 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
Mayıs 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
Mart 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Republic of Ireland Premier Division maçları
Tüm Republic of Ireland Premier Division maçları →3 Temmuz 2026 Cuma
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
3 Tem21:45MS
Drogheda United0
Bohemians Dublin24.333.601.70
1.821.98
1.752.00
14.33X3.6021.70Ü 2.51.82A 2.51.98
3 Tem21:45MS
St Patrick's Athletic3
Galway United01.404.506.50
––
1.951.80
11.40X4.5026.50Ü 2.5–A 2.5–
3 Tem21:45MS
Derry City2
Waterford FC41.424.337.00
––
1.911.91
11.42X4.3327.00Ü 2.5–A 2.5–
3 Tem22:00MS
Shelbourne2
Dundalk11.903.603.40
––
1.672.10
11.90X3.6023.40Ü 2.5–A 2.5–


