30 Haziran 2026 Salı15:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 2–11 · RKC1.80Açılış 1.75 ▲
X · Beraberlik3.50Değişim yok
2 · Rot-Weiss Oberhausen3.80Açılış 4.10 ▼
Asya Handikap
MS 2–1BaremRKCRot-Weiss Oberhausen
-0.75
1.98Değişim yok
1.82Değişim yok
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 1–1BaremÜstAlt
1.5
1.82Açılış 2.05 ▼
1.98Açılış 1.75 ▲
İlk Yarı Asya Handikap
İY 1–1BaremRKCRot-Weiss Oberhausen
-0.25
1.77Açılış 1.88 ▼
2.02Açılış 1.93 ▲
Toplam Korner Alt/Üst
9 kornerBaremÜstAlt
8.5
1.80Değişim yok
2.00Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4
1.93Değişim yok
1.88Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
RKCRot-Weiss Oberhausen
2Gol1
1İlk yarı golleri1
8Korner1
0Sarı kart0
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%50RKC%26beraberlik%24Rot-Weiss Oberhausen
Favori kazandı
RKC, 1.80 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %50) ve kazandı.
Piyasa Rot-Weiss Oberhausen yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce Rot-Weiss Oberhausen için oran 4.10 seviyesinden 3.80 seviyesine düştü (%7 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
O günkü diğer Europe Friendlies maçları
Tüm Europe Friendlies maçları →30 Haziran 2026 Salı
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
30 Haz15:00MS
Olimpia Grudziadz4
Petrolul Ploiesti14.753.801.61
––
––
14.75X3.8021.61Ü 2.5–A 2.5–
30 Haz17:00MS
Aarau1
St Gallen II31.0811.0019.00
––
––
11.08X11.00219.00Ü 2.5–A 2.5–
30 Haz18:00MS
FC Brno3
Nyiregyhaza02.103.602.75
––
––
12.10X3.6022.75Ü 2.5–A 2.5–
30 Haz18:00MS
FC Silon Taborsko0
SKU Amstetten32.553.752.20
––
––
12.55X3.7522.20Ü 2.5–A 2.5–
30 Haz18:30MS
Wolfsberger AC2
FK Zeleznicar Pancevo01.733.504.00
––
––
11.73X3.5024.00Ü 2.5–A 2.5–
30 Haz19:00MS
Levski Sofia5
FK Radnik Surdulica01.117.5017.00
––
––
11.11X7.50217.00Ü 2.5–A 2.5–
30 Haz19:00MS
SK Sturm Graz2
LNZ Cherkasy61.753.903.40
––
––
11.75X3.9023.40Ü 2.5–A 2.5–
30 Haz19:00MS
Altona 932
St Pauli623.0013.001.06
––
––
123.00X13.0021.06Ü 2.5–A 2.5–
30 Haz19:00MS
Shkendija Tetovo2
Zorya22.883.402.10
––
––
12.88X3.4022.10Ü 2.5–A 2.5–
30 Haz19:30MS
NK Brinje Grosuplje0
HNK Rijeka36.254.501.36
––
––
16.25X4.5021.36Ü 2.5–A 2.5–
30 Haz20:30MS
FC Eindhoven3
VV UNA11.226.0010.00
––
––
11.22X6.00210.00Ü 2.5–A 2.5–
30 Haz22:00MS
Shamrock Rovers1
Hibernian02.053.602.88
––
––
12.05X3.6022.88Ü 2.5–A 2.5–


