13 Mart 2026 Cuma22:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 2–11 · RKC1.85Açılış 1.65 ▲
X · Beraberlik4.00Açılış 4.10 ▼
2 · AZ Reserves3.50Açılış 4.33 ▼
Asya Handikap
MS 2–1BaremRKCAZ Reserves
-0.75Açılış
1.80Değişim yok
2.00Değişim yok
-0.5
1.85Değişim yok
1.95Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 2–1BaremÜstAlt
1.25
1.75Değişim yok
2.05Değişim yok
İlk Yarı Asya Handikap
İY 2–1BaremRKCAZ Reserves
-0.25
1.98Açılış 1.77 ▲
1.82Açılış 2.02 ▼
Toplam Korner Alt/Üst
8 kornerBaremÜstAlt
10.5
1.82Değişim yok
1.98Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
5
2.00Değişim yok
1.80Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
RKCAZ Reserves
2Gol1
2İlk yarı golleri1
5Korner3
0Sarı kart0
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%50RKC%23beraberlik%27AZ Reserves
Favori kazandı
RKC, 1.85 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %50) ve kazandı.
Piyasa AZ Reserves yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce AZ Reserves için oran 4.33 seviyesinden 3.50 seviyesine düştü (%19 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
O günkü diğer Netherlands Eerste Divisie maçları
Tüm Netherlands Eerste Divisie maçları →13 Mart 2026 Cuma
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
13 Mar22:00MS
FC Utrecht Reserves1
Helmond Sport01.803.804.00
––
––
11.80X3.8024.00Ü 2.5–A 2.5–
13 Mar22:00MS
PSV Reserves1
FC Eindhoven22.203.802.80
––
––
12.20X3.8022.80Ü 2.5–A 2.5–
13 Mar22:00MS
FC Emmen0
ADO Den Haag15.504.201.55
––
––
15.50X4.2021.55Ü 2.5–A 2.5–
13 Mar22:00MS
Vitesse1
Almere City32.503.752.50
––
––
12.50X3.7522.50Ü 2.5–A 2.5–
13 Mar22:00MS
Maastricht2
VVV13.003.752.15
––
––
13.00X3.7522.15Ü 2.5–A 2.5–
13 Mar22:00MS
Top Oss1
Willem II33.603.801.91
––
––
13.60X3.8021.91Ü 2.5–A 2.5–
13 Mar22:00MS
Cambuur Leeuwarden1
Roda JC11.654.104.50
––
––
11.65X4.1024.50Ü 2.5–A 2.5–
13 Mar22:00MS
Ajax Reserves3
FC Den Bosch23.003.802.10
––
––
13.00X3.8022.10Ü 2.5–A 2.5–


