9 Mayıs 2026 Cumartesi21:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 5–31 · Reims1.33Açılış 1.25 ▲
X · Beraberlik5.50Açılış 4.75 ▲
2 · Pau7.50Açılış 9.50 ▼
Asya Handikap
MS 5–3BaremReimsPau
-1.5
1.85Açılış 1.80 ▲
1.95Açılış 2.00 ▼
Karşılıklı Gol
KG VarVar1.80Değişim yok
Yok1.91Değişim yok
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 2–2BaremÜstAlt
1.25
1.77Açılış 1.85 ▼
2.02Açılış 1.95 ▲
İlk Yarı Asya Handikap
İY 2–2BaremReimsPau
-0.75
2.05Açılış 2.00 ▲
1.75Açılış 1.80 ▼
Toplam Korner Alt/Üst
7 kornerBaremÜstAlt
9
1.85Değişim yok
1.95Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5
2.08Açılış 2.05 ▲
1.73Açılış 1.75 ▼
Asya Korner
7 kornerBaremReimsPau
-2.5
2.00Değişim yok
1.80Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
ReimsPau
5Gol3
2İlk yarı golleri2
4Korner3
3Sarı kart0
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%70Reims%17beraberlik%13Pau
Favori kazandı
Reims, 1.33 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %70) ve kazandı.
Piyasa Pau yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce Pau için oran 9.50 seviyesinden 7.50 seviyesine düştü (%21 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
O günkü diğer France Ligue 2 maçları
Tüm France Ligue 2 maçları →9 Mayıs 2026 Cumartesi
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
9 May21:00MS
Nancy3
Dunkerque22.633.302.63
1.821.98
1.612.20
12.63X3.3022.63Ü 2.51.82A 2.51.98
9 May21:00MS
St Etienne5
Amiens01.148.0015.00
––
2.001.73
11.14X8.00215.00Ü 2.5–A 2.5–
9 May21:00MS
SC Bastia0
Le Mans23.103.502.20
1.901.90
1.732.00
13.10X3.5022.20Ü 2.51.90A 2.51.90
9 May21:00MS
Laval2
Boulogne11.753.704.50
1.881.93
1.801.91
11.75X3.7024.50Ü 2.51.88A 2.51.93
9 May21:00MS
Grenoble1
Troyes04.204.101.70
––
1.612.20
14.20X4.1021.70Ü 2.5–A 2.5–
9 May21:00MS
Annecy1
Rodez22.253.503.00
––
1.612.20
12.25X3.5023.00Ü 2.5–A 2.5–
9 May21:00MS
Clermont Foot1
Guingamp02.633.702.40
1.951.85
1.672.10
12.63X3.7022.40Ü 2.51.95A 2.51.85
9 May21:00MS
Red Star FC 931
Montpellier11.803.704.20
––
1.672.10
11.80X3.7024.20Ü 2.5–A 2.5–


