8 Mayıs 2026 Cuma19:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 1–01 · Rapid Vienna II3.10Açılış 3.60 ▼
X · Beraberlik3.75Açılış 3.60 ▲
2 · First Vienna FC 18942.05Açılış 1.83 ▲
Asya Handikap
MS 1–0BaremRapid Vienna IIFirst Vienna FC 1894
0.25
1.98Değişim yok
1.82Değişim yok
0.5Açılış
1.95Değişim yok
1.85Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Karşılıklı Gol
KG YokVar1.57Açılış 1.67 ▼
Yok2.25Açılış 2.10 ▲
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 0–0BaremÜstAlt
1Açılış
1.70Değişim yok
2.10Değişim yok
1.25
2.05Değişim yok
1.75Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
İlk Yarı Asya Handikap
İY 0–0BaremRapid Vienna IIFirst Vienna FC 1894
0.25
1.68Açılış 1.80 ▼
2.15Açılış 2.00 ▲
Toplam Korner Alt/Üst
5 kornerBaremÜstAlt
9.5
1.95Değişim yok
1.85Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5
2.05Açılış 2.02 ▲
1.75Açılış 1.77 ▼
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
Rapid Vienna IIFirst Vienna FC 1894
1Gol0
0İlk yarı golleri0
2Korner3
2Sarı kart1
0Kırmızı kart1
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%30Rapid Vienna II%25beraberlik%45First Vienna FC 1894
Rapid Vienna II favori değilken kazandı
Rapid Vienna II için oran 3.10 seviyesinde kapandı (oranın yansıttığı olasılık: %30); favorinin oranı ise 2.05 idi.
Piyasa Rapid Vienna II yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce Rapid Vienna II için oran 3.60 seviyesinden 3.10 seviyesine düştü (%14 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
Aralarındaki maçlar
Rapid Vienna II - First Vienna FC 1894: tüm karşılaşmalar →Eylül 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
Kasım 2025
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Austria 2. Liga maçları
Tüm Austria 2. Liga maçları →8 Mayıs 2026 Cuma
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
8 May19:00MS
SV Kapfenberg0
St Polten35.004.751.50
––
1.672.10
15.00X4.7521.50Ü 2.5–A 2.5–
8 May19:00MS
SV Austria Salzburg2
Austria Lustenau23.703.401.95
2.001.80
1.831.83
13.70X3.4021.95Ü 2.52.00A 2.51.80
8 May19:00MS
FC Liefering3
Admira Wacker03.704.101.75
1.802.00
1.612.20
13.70X4.1021.75Ü 2.51.80A 2.52.00
8 May19:00MS
SW Bregenz2
FK Austria Vienna II22.253.752.70
––
1.502.50
12.25X3.7522.70Ü 2.5–A 2.5–
8 May19:00MS
SKU Amstetten3
Austria Klagenfurt01.903.703.70
––
1.732.00
11.90X3.7023.70Ü 2.5–A 2.5–
8 May19:00MS
Hertha Wels2
SK Sturm Graz II01.953.703.50
––
1.612.20
11.95X3.7023.50Ü 2.5–A 2.5–


