21 Kasım 2025 Cuma22:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 3–31 · PSV Reserves1.80Açılış 1.81 ▼
X · Beraberlik4.33Açılış 3.90 ▲
2 · FC Utrecht Reserves3.50Açılış 3.40 ▲
Asya Handikap
MS 3–3BaremPSV ReservesFC Utrecht Reserves
-0.5
1.80Açılış 1.88 ▼
2.00Açılış 1.93 ▲
Toplam Gol Alt/Üst
6 golBaremÜstAlt
3.5
1.90Açılış 1.95 ▼
1.90Açılış 1.85 ▲
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 2–0BaremÜstAlt
1.5
1.98Açılış 2.00 ▼
1.82Açılış 1.80 ▲
İlk Yarı Asya Handikap
İY 2–0BaremPSV ReservesFC Utrecht Reserves
-0.25
1.90Açılış 1.98 ▼
1.90Açılış 1.82 ▲
Toplam Korner Alt/Üst
10 kornerBaremÜstAlt
10.5
1.95Değişim yok
1.85Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
5
2.08Açılış 2.05 ▲
1.73Açılış 1.75 ▼
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
PSV ReservesFC Utrecht Reserves
3Gol3
2İlk yarı golleri0
4Korner6
1Sarı kart1
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%52PSV Reserves%22beraberlik%27FC Utrecht Reserves
Maç berabere bitti
Beraberlik 4.33 oranla kapandı; piyasa bu sonuca %22 olasılık veriyordu.
Aralarındaki maçlar
PSV Reserves - FC Utrecht Reserves: tüm karşılaşmalar →Ocak 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Netherlands Eerste Divisie maçları
Tüm Netherlands Eerste Divisie maçları →21 Kasım 2025 Cuma
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
21 Kas22:00MS
Top Oss0
RKC03.804.001.80
––
––
13.80X4.0021.80Ü 2.5–A 2.5–
21 Kas22:00MS
FC Den Bosch5
Almere City22.303.902.70
––
––
12.30X3.9022.70Ü 2.5–A 2.5–
21 Kas22:00MS
VVV0
Willem II22.703.802.38
––
––
12.70X3.8022.38Ü 2.5–A 2.5–
21 Kas22:00MS
Cambuur Leeuwarden2
ADO Den Haag03.703.901.85
––
––
13.70X3.9021.85Ü 2.5–A 2.5–
21 Kas22:00MS
Ajax Reserves1
FC Eindhoven31.903.903.70
––
––
11.90X3.9023.70Ü 2.5–A 2.5–
21 Kas22:00MS
FC Dordrecht1
Vitesse11.903.903.80
––
––
11.90X3.9023.80Ü 2.5–A 2.5–
21 Kas22:00MS
De Graafschap3
Helmond Sport11.804.203.70
––
––
11.80X4.2023.70Ü 2.5–A 2.5–
21 Kas22:00MS
Maastricht1
AZ Reserves32.603.602.50
––
––
12.60X3.6022.50Ü 2.5–A 2.5–


