BetArchives
PardubiceEv sahibi
0:2
İlk yarı 0 – 2Korner 8 – 0Maç sonu
FK JablonecDeplasman
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı

Maç Sonucu

MS 0–2
1 · Pardubice2.25Açılış 2.45 ▼
X · Beraberlik3.30Değişim yok
2 · FK Jablonec2.88Açılış 2.63 ▲

Asya Handikap

MS 0–2
BaremPardubiceFK Jablonec
-0.25
2.05Değişim yok
1.75Değişim yok
0Açılış
1.82Değişim yok
1.98Değişim yok

Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.

Toplam Gol Alt/Üst

2 gol
BaremÜstAlt
2.5Ana
1.95Açılış 1.93 ▲
1.85Açılış 1.88 ▼

Karşılıklı Gol

KG Yok
Var1.75Değişim yok
Yok2.00Değişim yok

İlk Yarı Gol Alt/Üst

İY 0–2
BaremÜstAlt
1
1.90Açılış 1.85 ▲
1.90Açılış 1.95 ▼

İlk Yarı Asya Handikap

İY 0–2
BaremPardubiceFK Jablonec
0
1.73Açılış 1.85 ▼
2.08Açılış 1.95 ▲

Toplam Korner Alt/Üst

8 korner
BaremÜstAlt
10
2.00Değişim yok
1.80Değişim yok

İlk Yarı Korner Alt/Üst

BaremÜstAlt
4.5
1.93Değişim yok
1.88Değişim yok

İstatistik ve analiz

Maç istatistikleri

PardubiceFK Jablonec
0Gol2
0İlk yarı golleri2
8Korner0
1Sarı kart1
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
Oran
Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
Açılış
Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
Kapanış oranı
Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
▼ / ▲
▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
İade
Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.

Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.

Oran analizi

Bet365 · maç sonucu

Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)

%41%28%32

FK Jablonec favori değilken kazandı

FK Jablonec için oran 2.88 seviyesinde kapandı (oranın yansıttığı olasılık: %32); favorinin oranı ise 2.25 idi.

Piyasa Pardubice yönüne kaydı

Başlama vuruşundan önce Pardubice için oran 2.45 seviyesinden 2.25 seviyesine düştü (%8 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.

O günkü diğer Czechia First League maçları

Tüm Czechia First League maçları →