7 Ağustos 2026 Cuma19:30 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 4–01 · Huesca2.55Değişim yok
X · Beraberlik3.30Açılış 3.40 ▼
2 · FC Andorra2.40Açılış 2.35 ▲
Asya Handikap
MS 4–0BaremHuescaFC Andorra
0
1.90Açılış 2.00 ▼
1.90Açılış 1.80 ▲
Toplam Gol Alt/Üst
4 golBaremÜstAlt
2.5Ana
1.80Değişim yok
2.00Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 1–0BaremÜstAlt
1İade
2.05Açılış 1.75 ▲
1.75Açılış 2.05 ▼
İade: toplam tam olarak baremde bitti, bu yüzden iki tarafa da yatırılan tutar iade edildi.
İlk Yarı Asya Handikap
İY 1–0BaremHuescaFC Andorra
0
1.88Açılış 1.98 ▼
1.93Açılış 1.82 ▲
Toplam Korner Alt/Üst
7 kornerBaremÜstAlt
8
1.80Değişim yok
2.00Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
3.5
1.75Değişim yok
2.05Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
HuescaFC Andorra
4Gol0
1İlk yarı golleri0
6Korner1
4Sarı kart3
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%35Huesca%27beraberlik%37FC Andorra
Huesca favori değilken kazandı
Huesca için oran 2.55 seviyesinde kapandı (oranın yansıttığı olasılık: %35); favorinin oranı ise 2.40 idi.
Aralarındaki maçlar
Huesca - FC Andorra: tüm karşılaşmalar →Ocak 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
Kasım 2025
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Europe Friendlies maçları
Tüm Europe Friendlies maçları →7 Ağustos 2026 Cuma
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
7 Ağu11:00MS
CF Intercity2
Villarreal B43.303.801.80
1.802.00
––
13.30X3.8021.80Ü 2.51.80A 2.52.00
7 Ağu11:30MS
Cordoba0
Almeria42.703.202.30
1.881.93
––
12.70X3.2022.30Ü 2.51.88A 2.51.93
7 Ağu12:30MS
Racing Santander4
Sporting Gijon12.353.502.45
––
––
12.35X3.5022.45Ü 2.5–A 2.5–
7 Ağu18:00MS
Sudtirol1
Virtus Verona01.176.0013.00
––
––
11.17X6.00213.00Ü 2.5–A 2.5–
7 Ağu19:00MS
ASD Seravezza Calcio2
Sestri Levante21.853.253.75
1.931.88
––
11.85X3.2523.75Ü 2.51.93A 2.51.88
7 Ağu19:30MS
Girona2
Sabadell21.503.755.50
1.821.98
––
11.50X3.7525.50Ü 2.51.82A 2.51.98
7 Ağu20:00MS
Leganes3
Merida02.003.103.40
1.951.85
––
12.00X3.1023.40Ü 2.51.95A 2.51.85
7 Ağu20:00MS
Alfaro0
Tudelano44.333.801.60
––
––
14.33X3.8021.60Ü 2.5–A 2.5–
7 Ağu20:00MS
Tienen0
RWDM Brussels12.403.502.40
––
––
12.40X3.5022.40Ü 2.5–A 2.5–
7 Ağu20:00MS
AD Ceuta2
Malaga12.883.502.10
––
––
12.88X3.5022.10Ü 2.5–A 2.5–
7 Ağu20:30MS
Hercules0
CD Castellon03.403.501.90
1.802.00
––
13.40X3.5021.90Ü 2.51.80A 2.52.00
7 Ağu20:45MS
Chiclana0
Xerez CD14.203.901.60
2.001.80
––
14.20X3.9021.60Ü 2.52.00A 2.51.80


