24 Temmuz 2026 Cuma19:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 0–01 · Hanacka Slavia Kromeriz2.38Açılış 2.55 ▼
X · Beraberlik3.25Değişim yok
2 · FC Silon Taborsko2.63Açılış 2.45 ▲
Asya Handikap
MS 0–0BaremHanacka Slavia KromerizFC Silon Taborsko
0İade
1.82Açılış 1.95 ▼
1.98Açılış 1.85 ▲
İade: toplam tam olarak baremde bitti, bu yüzden iki tarafa da yatırılan tutar iade edildi.
Toplam Gol Alt/Üst
0 golBaremÜstAlt
2.5Ana
1.88Açılış 1.80 ▲
1.93Açılış 2.00 ▼
Karşılıklı Gol
KG YokVar1.67Açılış 1.61 ▲
Yok2.10Açılış 2.20 ▼
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 0–0BaremÜstAlt
1
1.80Açılış 1.75 ▲
2.00Açılış 2.05 ▼
İlk Yarı Asya Handikap
İY 0–0BaremHanacka Slavia KromerizFC Silon Taborsko
0İade
1.77Açılış 1.95 ▼
2.02Açılış 1.85 ▲
İade: toplam tam olarak baremde bitti, bu yüzden iki tarafa da yatırılan tutar iade edildi.
Toplam Korner Alt/Üst
8 kornerBaremÜstAlt
9.5
1.98Değişim yok
1.82Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5
2.05Değişim yok
1.75Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
Hanacka Slavia KromerizFC Silon Taborsko
0Gol0
0İlk yarı golleri0
5Korner3
1Sarı kart2
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%38Hanacka Slavia Kromeriz%28beraberlik%34FC Silon Taborsko
Maç berabere bitti
Beraberlik 3.25 oranla kapandı; piyasa bu sonuca %28 olasılık veriyordu.
Piyasa Hanacka Slavia Kromeriz yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce Hanacka Slavia Kromeriz için oran 2.55 seviyesinden 2.38 seviyesine düştü (%7 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
Aralarındaki maçlar
Hanacka Slavia Kromeriz - FC Silon Taborsko: tüm karşılaşmalar →Mart 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Czechia 2. Liga maçları
Tüm Czechia 2. Liga maçları →24 Temmuz 2026 Cuma
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
24 Tem19:00MS
Vysocina Jihlava1
Viktoria Zizkov02.003.403.10
––
1.572.25
12.00X3.4023.10Ü 2.5–A 2.5–
24 Tem19:00MS
SK Prostejov1
Trinec11.833.403.60
1.821.98
1.732.00
11.83X3.4023.60Ü 2.51.82A 2.51.98
24 Tem19:00MS
Dukla Praha2
Arsenal Ceska Lipa01.504.104.75
––
1.831.83
11.50X4.1024.75Ü 2.5–A 2.5–
24 Tem19:00MS
FK Usti nad Labem2
SK Kladno11.613.604.50
1.802.00
1.801.91
11.61X3.6024.50Ü 2.51.80A 2.52.00


