4 Şubat 2026 Çarşamba14:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 0–31 · GKS Jastrzebie2.40Açılış 2.30 ▲
X · Beraberlik3.50Açılış 3.80 ▼
2 · LKS Goczalkowice Zdroj2.40Değişim yok
Asya Handikap
MS 0–3BaremGKS JastrzebieLKS Goczalkowice Zdroj
0
1.88Açılış 1.85 ▲
1.93Açılış 1.95 ▼
Toplam Gol Alt/Üst
3 golBaremÜstAlt
2.5Ana
1.85Değişim yok
1.95Değişim yok
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 0–0BaremÜstAlt
1
1.75Değişim yok
2.05Değişim yok
1.25Açılış
1.88Değişim yok
1.93Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
İlk Yarı Asya Handikap
İY 0–0BaremGKS JastrzebieLKS Goczalkowice Zdroj
0İade
1.88Açılış 1.85 ▲
1.93Açılış 1.95 ▼
İade: toplam tam olarak baremde bitti, bu yüzden iki tarafa da yatırılan tutar iade edildi.
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
GKS JastrzebieLKS Goczalkowice Zdroj
0Gol3
0İlk yarı golleri0
7Korner5
1Sarı kart1
0Kırmızı kart1
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%37GKS Jastrzebie%26beraberlik%37LKS Goczalkowice Zdroj
LKS Goczalkowice Zdroj favori değilken kazandı
LKS Goczalkowice Zdroj için oran 2.40 seviyesinde kapandı (oranın yansıttığı olasılık: %37); favorinin oranı ise 2.40 idi.
Piyasa beraberlik yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce beraberlik için oran 3.80 seviyesinden 3.50 seviyesine düştü (%8 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
O günkü diğer Europe Friendlies maçları
Tüm Europe Friendlies maçları →4 Şubat 2026 Çarşamba
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
4 Şub13:00MS
Alhama CF (W)3
HB Koge (W)22.253.752.50
––
––
12.25X3.7522.50Ü 2.5–A 2.5–
4 Şub13:00MS
FC Rukh Lviv4
Austria Klagenfurt21.534.104.75
––
––
11.53X4.1024.75Ü 2.5–A 2.5–
4 Şub13:00MS
FC Inter0
PK-3531.384.756.00
––
––
11.38X4.7526.00Ü 2.5–A 2.5–
4 Şub13:30MS
NK Varazdin1
Kustosija11.454.335.75
––
––
11.45X4.3325.75Ü 2.5–A 2.5–
4 Şub14:00MS
Vejle0
Aarhus Fremad31.654.203.70
––
––
11.65X4.2023.70Ü 2.5–A 2.5–
4 Şub15:00MS
RFS4
FK Zalgiris Vilnius21.574.334.10
––
––
11.57X4.3324.10Ü 2.5–A 2.5–
4 Şub17:00MS
Cork City4
Kerry FC11.334.507.50
––
––
11.33X4.5027.50Ü 2.5–A 2.5–
4 Şub17:00MS
B93 Copenhagen2
Naestved IF02.253.402.70
1.821.98
––
12.25X3.4022.70Ü 2.51.82A 2.51.98
4 Şub20:00MS
SK Sturm Graz II4
SC Kalsdorf01.187.008.50
––
––
11.18X7.0028.50Ü 2.5–A 2.5–
4 Şub21:02MS
SC Wiener Viktoria2
SV Wienerberg21.913.803.10
––
––
11.91X3.8023.10Ü 2.5–A 2.5–
4 Şub21:30MS
Stade Payerne2
Bavois24.333.301.75
1.901.90
––
14.33X3.3021.75Ü 2.51.90A 2.51.90


