12 Nisan 2026 Pazar08:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 2–31 · Fukushima Utd5.50Açılış 5.00 ▲
X · Beraberlik3.70Açılış 3.50 ▲
2 · Iwaki FC1.53Açılış 1.57 ▼
Asya Handikap
MS 2–3BaremFukushima UtdIwaki FC
1İade
1.90Açılış 1.93 ▼
1.90Açılış 1.88 ▲
İade: toplam tam olarak baremde bitti, bu yüzden iki tarafa da yatırılan tutar iade edildi.
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 1–2BaremÜstAlt
1.25
2.00Açılış 1.95 ▲
1.80Açılış 1.85 ▼
İlk Yarı Asya Handikap
İY 1–2BaremFukushima UtdIwaki FC
0.5
1.75Açılış 1.73 ▲
2.05Açılış 2.08 ▼
Toplam Korner Alt/Üst
13 kornerBaremÜstAlt
9.5
1.80Değişim yok
2.00Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5
1.90Değişim yok
1.90Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
Fukushima UtdIwaki FC
2Gol3
1İlk yarı golleri2
5Korner8
0Sarı kart3
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%16Fukushima Utd%24beraberlik%59Iwaki FC
Favori kazandı
Iwaki FC, 1.53 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %59) ve kazandı.
Aralarındaki maçlar
Fukushima Utd - Iwaki FC: tüm karşılaşmalar →Şubat 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Japan J2/J3 Centennial League maçları
Tüm Japan J2/J3 Centennial League maçları →12 Nisan 2026 Pazar
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
12 Nis07:00MS
Nagano Parceiro1
Jubilo Iwata15.253.601.70
1.981.82
––
15.25X3.6021.70Ü 2.51.98A 2.51.82
12 Nis08:00MS
Giravanz Kitakyushu0
Sagan Tosu13.903.201.85
1.931.88
––
13.90X3.2021.85Ü 2.51.93A 2.51.88
12 Nis08:00MS
Matsumoto Y FC4
Omiya Ardija13.103.502.20
––
––
13.10X3.5022.20Ü 2.5–A 2.5–
12 Nis08:00MS
Roasso Kumamoto0
Tegevajaro Miyazaki54.333.251.90
––
––
14.33X3.2521.90Ü 2.5–A 2.5–
12 Nis08:00MS
Ehime FC3
Nara Club21.703.803.90
1.821.98
––
11.70X3.8023.90Ü 2.51.82A 2.51.98
12 Nis08:00MS
Kagoshima United3
Gainare Tottori11.444.105.75
––
––
11.44X4.1025.75Ü 2.5–A 2.5–
12 Nis08:00MS
Reilac Shiga2
FC Ryukyu12.553.202.45
––
––
12.55X3.2022.45Ü 2.5–A 2.5–
12 Nis08:00MS
Kamatamare Sanuki0
Tokushima Vortis55.253.101.67
––
––
15.25X3.1021.67Ü 2.5–A 2.5–
12 Nis08:00MS
Sagamihara0
Vegalta Sendai34.003.501.90
1.981.82
––
14.00X3.5021.90Ü 2.51.98A 2.51.82
12 Nis08:00MS
Blaublitz Akita0
Shonan Bellmare12.633.102.75
––
––
12.63X3.1022.75Ü 2.5–A 2.5–
12 Nis08:00MS
Zweigen Kanazawa0
FC Imabari02.703.202.70
––
––
12.70X3.2022.70Ü 2.5–A 2.5–
12 Nis08:00MS
Tochigi City2
Vanraure Hachinohe43.403.102.20
––
––
13.40X3.1022.20Ü 2.5–A 2.5–


