18 Ocak 2026 Pazar18:45 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 0–21 · FC Eindhoven2.63Açılış 2.90 ▼
X · Beraberlik3.50Değişim yok
2 · Willem II2.50Açılış 2.25 ▲
Asya Handikap
MS 0–2BaremFC EindhovenWillem II
0
1.98Değişim yok
1.82Değişim yok
0.25Açılış
1.82Değişim yok
1.98Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 0–2BaremÜstAlt
1.25
1.95Açılış 2.08 ▼
1.85Açılış 1.73 ▲
İlk Yarı Asya Handikap
İY 0–2BaremFC EindhovenWillem II
0
2.00Açılış 2.08 ▼
1.80Açılış 1.73 ▲
Toplam Korner Alt/Üst
6 kornerBaremÜstAlt
10
1.85Değişim yok
1.95Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5
1.82Değişim yok
1.98Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
FC EindhovenWillem II
0Gol2
0İlk yarı golleri2
4Korner2
1Sarı kart0
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%36FC Eindhoven%27beraberlik%38Willem II
Favori kazandı
Willem II, 2.50 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %38) ve kazandı.
Piyasa FC Eindhoven yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce FC Eindhoven için oran 2.90 seviyesinden 2.63 seviyesine düştü (%9 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
Aralarındaki maçlar
FC Eindhoven - Willem II: tüm karşılaşmalar →Temmuz 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok








