3 Nisan 2026 Cuma21:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 0–31 · FC Dordrecht2.25Açılış 2.20 ▲
X · Beraberlik3.75Açılış 3.60 ▲
2 · Roda JC2.88Açılış 2.82 ▲
Asya Handikap
MS 0–3BaremFC DordrechtRoda JC
-0.25
2.00Açılış 1.98 ▲
1.80Açılış 1.82 ▼
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 0–2BaremÜstAlt
1.25
2.00Açılış 2.02 ▼
1.80Açılış 1.77 ▲
İlk Yarı Asya Handikap
İY 0–2BaremFC DordrechtRoda JC
0
1.75Açılış 1.73 ▲
2.05Açılış 2.08 ▼
Toplam Korner Alt/Üst
12 kornerBaremÜstAlt
10.5
1.98Değişim yok
1.82Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5
1.75Değişim yok
2.05Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
FC DordrechtRoda JC
0Gol3
0İlk yarı golleri2
9Korner3
1Sarı kart2
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%42FC Dordrecht%25beraberlik%33Roda JC
Roda JC favori değilken kazandı
Roda JC için oran 2.88 seviyesinde kapandı (oranın yansıttığı olasılık: %33); favorinin oranı ise 2.25 idi.
Aralarındaki maçlar
FC Dordrecht - Roda JC: tüm karşılaşmalar →Ağustos 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
Kasım 2025
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Netherlands Eerste Divisie maçları
Tüm Netherlands Eerste Divisie maçları →3 Nisan 2026 Cuma
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
3 Nis21:00MS
ADO Den Haag4
Ajax Reserves21.206.5010.00
––
––
11.20X6.50210.00Ü 2.5–A 2.5–
3 Nis21:00MS
AZ Reserves2
Helmond Sport01.914.003.50
––
––
11.91X4.0023.50Ü 2.5–A 2.5–
3 Nis21:00MS
Maastricht1
RKC35.504.501.53
––
––
15.50X4.5021.53Ü 2.5–A 2.5–
3 Nis21:00MS
Vitesse3
FC Emmen32.003.803.40
––
––
12.00X3.8023.40Ü 2.5–A 2.5–
3 Nis21:00MS
Almere City3
Top Oss21.425.006.25
––
––
11.42X5.0026.25Ü 2.5–A 2.5–
3 Nis21:00MS
Willem II1
PSV Reserves01.574.504.75
––
––
11.57X4.5024.75Ü 2.5–A 2.5–
3 Nis21:00MS
FC Eindhoven2
De Graafschap22.704.002.25
––
––
12.70X4.0022.25Ü 2.5–A 2.5–
3 Nis21:00MS
VVV3
Cambuur Leeuwarden03.404.001.95
––
––
13.40X4.0021.95Ü 2.5–A 2.5–


