29 Nisan 2026 Çarşamba11:00 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 0–21 · Ehime FC2.20Açılış 2.15 ▲
X · Beraberlik3.10Değişim yok
2 · FC Imabari3.20Açılış 3.25 ▼
Asya Handikap
MS 0–2BaremEhime FCFC Imabari
-0.25
1.98Açılış 1.88 ▲
1.82Açılış 1.93 ▼
Karşılıklı Gol
KG YokVar1.91Açılış 1.83 ▲
Yok1.80Açılış 1.83 ▼
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 0–1BaremÜstAlt
1İade
2.10Açılış 2.05 ▲
1.70Açılış 1.75 ▼
İade: toplam tam olarak baremde bitti, bu yüzden iki tarafa da yatırılan tutar iade edildi.
İlk Yarı Asya Handikap
İY 0–1BaremEhime FCFC Imabari
0
1.70Açılış 1.65 ▲
2.10Açılış 2.20 ▼
Toplam Korner Alt/Üst
12 kornerBaremÜstAlt
10.5
1.88Değişim yok
1.93Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
5
2.02Değişim yok
1.77Değişim yok
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
Ehime FCFC Imabari
0Gol2
0İlk yarı golleri1
7Korner5
1Sarı kart1
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%42Ehime FC%30beraberlik%29FC Imabari
FC Imabari favori değilken kazandı
FC Imabari için oran 3.20 seviyesinde kapandı (oranın yansıttığı olasılık: %29); favorinin oranı ise 2.20 idi.
Aralarındaki maçlar
Ehime FC - FC Imabari: tüm karşılaşmalar →Nisan 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Japan J2/J3 Centennial League maçları
Tüm Japan J2/J3 Centennial League maçları →29 Nisan 2026 Çarşamba
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
29 Nis07:00MS
Iwaki FC0
FC Gifu11.753.603.80
1.802.00
1.732.00
11.75X3.6023.80Ü 2.51.80A 2.52.00
29 Nis08:00MS
Renofa Yamaguchi2
FC Ryukyu01.673.604.50
1.901.90
2.001.73
11.67X3.6024.50Ü 2.51.90A 2.51.90
29 Nis08:00MS
Tegevajaro Miyazaki3
Giravanz Kitakyushu01.504.005.50
––
––
11.50X4.0025.50Ü 2.5–A 2.5–
29 Nis08:00MS
Sagamihara1
Tochigi City02.103.303.10
1.821.98
1.672.10
12.10X3.3023.10Ü 2.51.82A 2.51.98
29 Nis08:00MS
Kataller Toyama2
Albirex Niigata01.853.303.80
––
1.911.80
11.85X3.3023.80Ü 2.5–A 2.5–
29 Nis08:00MS
Oita0
Roasso Kumamoto12.053.203.50
––
2.001.73
12.05X3.2023.50Ü 2.5–A 2.5–
29 Nis08:00MS
Yokohama FC4
Vanraure Hachinohe11.833.304.00
––
––
11.83X3.3024.00Ü 2.5–A 2.5–
29 Nis08:00MS
Nara Club0
Kochi United03.203.302.10
1.931.88
1.801.91
13.20X3.3022.10Ü 2.51.93A 2.51.88
29 Nis08:00MS
Thespa Gunma1
Vegalta Sendai34.503.801.61
1.851.95
1.831.83
14.50X3.8021.61Ü 2.51.85A 2.51.95
29 Nis08:00MS
Kagoshima United1
Sagan Tosu12.103.203.20
––
1.911.80
12.10X3.2023.20Ü 2.5–A 2.5–
29 Nis08:00MS
Hokkaido Consadole Sapporo2
Fujieda MYFC12.153.103.30
––
––
12.15X3.1023.30Ü 2.5–A 2.5–
29 Nis08:00MS
Reilac Shiga1
Gainare Tottori32.253.103.10
––
2.201.61
12.25X3.1023.10Ü 2.5–A 2.5–


