22 Nisan 2026 Çarşamba21:30 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 6–11 · Club Brugge1.25Açılış 1.20 ▲
X · Beraberlik5.50Açılış 6.00 ▼
2 · KV Mechelen9.50Açılış 11.00 ▼
Asya Handikap
MS 6–1BaremClub BruggeKV Mechelen
-2Açılış
2.00Değişim yok
1.80Değişim yok
-1.75
1.90Değişim yok
1.90Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Toplam Gol Alt/Üst
7 golBaremÜstAlt
3.5Açılış
1.90Değişim yok
1.90Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
Karşılıklı Gol
KG VarVar1.75Değişim yok
Yok2.00Değişim yok
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 1–1BaremÜstAlt
1.5
2.02Açılış 1.95 ▲
1.77Açılış 1.85 ▼
İlk Yarı Asya Handikap
İY 1–1BaremClub BruggeKV Mechelen
-0.75
1.90Açılış 1.80 ▲
1.90Açılış 2.00 ▼
Toplam Korner Alt/Üst
6 kornerBaremÜstAlt
10
1.85Değişim yok
1.95Değişim yok
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
5
2.08Açılış 2.05 ▲
1.73Açılış 1.75 ▼
Asya Korner
6 kornerBaremClub BruggeKV Mechelen
-4.5Açılış
2.00Değişim yok
1.80Değişim yok
-4
1.80Değişim yok
2.00Değişim yok
Açılış: bu barem için yalnızca açılış oranı sunuldu.
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
Club BruggeKV Mechelen
6Gol1
1İlk yarı golleri1
3Korner3
0Sarı kart2
0Kırmızı kart1
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%74Club Brugge%17beraberlik%10KV Mechelen
Favori kazandı
Club Brugge, 1.25 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %74) ve kazandı.
Piyasa KV Mechelen yönüne kaydı
Başlama vuruşundan önce KV Mechelen için oran 11.00 seviyesinden 9.50 seviyesine düştü (%14 düşüş); bu, paranın ya da haberlerin bu sonuçtan yana olduğuna işaret ediyor.
Aralarındaki maçlar
Club Brugge - KV Mechelen: tüm karşılaşmalar →Mayıs 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
Mart 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Belgium First Division A maçları
Tüm Belgium First Division A maçları →22 Nisan 2026 Çarşamba
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok




