12 Nisan 2026 Pazar19:30 GMT+3
Bet365 kapanış oranı · küçük satır açılış oranını gösterir▼ oran düştü▲ oran yükseldi kazandı
Maç Sonucu
MS 3–11 · Anderlecht1.91Açılış 1.85 ▲
X · Beraberlik3.40Açılış 3.50 ▼
2 · Gent3.60Değişim yok
Asya Handikap
MS 3–1BaremAnderlechtGent
-0.5
1.98Açılış 1.90 ▲
1.82Açılış 1.90 ▼
İlk Yarı Gol Alt/Üst
İY 0–1BaremÜstAlt
1.25
2.05Açılış 2.02 ▲
1.75Açılış 1.77 ▼
İlk Yarı Asya Handikap
İY 0–1BaremAnderlechtGent
-0.25
2.05Açılış 2.00 ▲
1.75Açılış 1.80 ▼
Toplam Korner Alt/Üst
5 kornerBaremÜstAlt
10
1.82Açılış 1.90 ▼
1.98Açılış 1.90 ▲
İlk Yarı Korner Alt/Üst
BaremÜstAlt
4.5
1.80Açılış 1.85 ▼
2.00Açılış 1.95 ▲
İstatistik ve analiz
Maç istatistikleri
AnderlechtGent
3Gol1
0İlk yarı golleri1
4Korner1
1Sarı kart2
0Kırmızı kart0
Bu sayfa nasıl okunurGöster
- Oran
- Ondalık oran. 2.50 oranla oynanan 10 birimlik bahis 25 birim döndürür: 15 birim kâr ve geri gelen 10 birimlik yatırım.
- Açılış
- Sunulan ilk oran; genellikle maçtan günler önce açıklanır.
- Kapanış oranı
- Büyük rakam: başlama vuruşundan önceki son oran; genellikle en isabetli olanıdır.
- ▼ / ▲
- ▼ oran düştü: piyasa bu sonucu daha olası gördü. ▲ oran yükseldi: daha az olası gördü.
- İade
- Tam sayı baremlerde sonuç tam bareme denk gelirse iki tarafta da yatırılan tutar iade edilir.
Oranların kaynağı: Bet365. Tüm bahisler 90 dakikalık sonuca göre sonuçlandırılır.
Oran analizi
Bet365 · maç sonucu
Başlama vuruşunda her sonucun olasılığı (bahis şirketi marjı çıkarılmış)
%48Anderlecht%27beraberlik%25Gent
Favori kazandı
Anderlecht, 1.91 oranla favoriydi (oranın yansıttığı olasılık: %48) ve kazandı.
Aralarındaki maçlar
Anderlecht - Gent: tüm karşılaşmalar →Ekim 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
Mayıs 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
Ocak 2026
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok
O günkü diğer Belgium First Division A maçları
Tüm Belgium First Division A maçları →12 Nisan 2026 Pazar
Maç Sonucu
1X2
Alt/Üst 2.5
ÜstAlt
KG
VarYok








